Home Uroda Trzy triki na nieziemsko piękne włosy

Trzy triki na nieziemsko piękne włosy

by admin

Jeśli stosowane przez ciebie do tej pory metody poprawiające kondycję włosów zawiodły, dobrze trafiłaś! Specjalnie dla ciebie sprawdziliśmy, które triki są skuteczne i faktycznie poprawiają wygląd zniszczonych, kręconych lub falowanych włosów. Poznaj proste sposoby na piękne włosy!

ZAMIAST RĘCZNIKA – STARY, ZNOSZONY PODKOSZULEK

Po umyciu włosów trzymaj je z daleka od frottowych ręczników! Ręcznik bowiem to główny winowajca puszących się, matowych i trudnych do ułożenia włosów. Chcesz mieć piękne włosy? Sięgnij po… niepotrzebny, czysty T-shirt: owiń nim głowę pozwalając wchłonąć się wilgoci. Efekt powinien przejść twoje oczekiwania: twoje loki staną się błyszczące, gładkie i zdyscyplinowane!

EFEKT „BEACHY WAVES”

Marzy ci się spektakularny efekt „beachy waves”, tak uwielbiany przez holywoodzkie aktorki i supermodelki? Nie ma sprawy – wystarczy użyć… zwykłych papierowych ręczników kuchennych:) Delikatne ugniatanie  wilgotnych włosów papierowymi ręcznikami – zamiast tarcia ich ręcznikiem lub traktowania gorącym powietrzem suszarki – sprawi, że twoje fale staną się bardziej zdefiniowane i sprężyste.

To również doskonały sposób na poranną reaktywację włosów: wystarczy lekko spryskać je wodą, ugniatać przez kilka minut ręcznikami i pozostawić do wyschnięcia.

PS. właścicielki falowanych włosów mówią suszarkom stanowcze NIE!

WYRAŹNY I MOCNY SKRĘT

Jeśli jesteś posiadaczka stale puszących się włosów – bez względu na pogodę czy użyte produkty – następnym razem idąc pod prysznic zabierz ze sobą kosmetyki stylizujące włosy. Zastosowanie ich OD RAZU po umyciu, na wciąż lekko ociekające wodą włosy, sprawi, że twoje loki nareszcie będą takie o jakich marzyłaś: mocno zdefiniowane, zdyscyplinowane i sprężyste – po prostu, piękne włosy!

You may also like