Home Nowości kosmetyczne Sekrety urody gejszy. YOSKINE GEISHA GOLD SECRET

Sekrety urody gejszy. YOSKINE GEISHA GOLD SECRET

by admin

YOSKINE GEISHA GOLD SECRET to ekskluzywna linia silnie odmładzających kosmetyków, które powstały z inspiracji niezwykłą urodą japońskich gejsz oraz strzeżonymi od wieków sekretami ich pielęgnacji. W każdym produkcie z linii Yoskine Geisha Gold Secret ujawniona została inna tajemnica piękna gejszy.

W serii: krem 55+ z nićmi jedwabiu, krem 65+ z algą Nori, krem multi-lifting z pyłem z kamienia księżycowego, krem pod oczy z herbatą matcha i serum pod krem z lipidami sojowymi. Receptury bazują na składnikach, które pomagają uzyskać efekt nieprzemijającej urody, z jakiego słyną w Japonii kobiety Bi-Majo (美魔女). To piękne Japonki, których wiek jest trudny do określenia, a ich uroda nie przemija i nadal zachwyca, mimo wejścia w dojrzałość.

Ceny: od 34,90 do 54,90 zł

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWA REGENERACJA 55+ Z NIĆMI JEDWABIU

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Niezwykły krem o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i regenerującym z nićmi jedwabiu, na dzień i noc dla skóry 55+.

• NICI JEDWABIU – intensywnie wygładzający zmarszczki kompleks z wysokocząsteczkowymi proteinami jedwabiu. Nadaje skórze jedwabistą miękkość i idealną gładkość, porównywalną do efektu „nowej skóry”.

• 3D NET-LIFTING – trójwymiarowa galakto-siateczka liftingująca, która pokrywa skórę napinającym mikrofilmem oligosacharydowym. Rozprasowuje linie mimiczne i głębokie zmarszczki. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu twarzy.

• ULTRA HYALURONIC ACID forte – kompleks makro-kwasu hialuronowego, który regeneruje i wypełnia skórę oraz intensywnie ją nawilża. Zapobiega wiotczeniu skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE 65+ Z ALGĄ NORI

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Specjalny krem pielęgnacyjny o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym z algą Nori, na dzień i noc dla skóry 65+.

• REPAIR-ALGAE COMPLEX – zaawansowany kompleks regenerujący z wyciągiem z algi Nori oraz z olejem Rosehip. Posiada fenomenalne właściwości odmładzające i ujędrniające. Zmniejsza przebarwienia i plamy widoczne na skórze.

• JAPOŃSKI SUGAR-LIFTING – naturalna, polisacharydowa mikrosiateczka silnie liftingująca owal twarzy. Zapewnia natychmiastowy efekt napięcia skóry na twarzy i szyi.

• COLLAGEN-DUO-PEPTIDE – kombinacja dwóch nowoczesnych peptydów, które redukując głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek, gwarantują intensywny efekt odmładzający i ujędrniający. Wyraźnie wspomagają wypełnienie i poprawę elastyczności skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM 3D MULTI-LIFTING NA ZMARSZCZKI Z PYŁEM Z KAMIENIA KSIĘŻYCOWEGO

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Unikalny krem pielęgnacyjny o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, liftingującym i rozświetlającym z pyłem z kamienia księżycowego, na dzień i noc.

• MOON STONE POWDER – rozświetlający pył z kamienia księżycowego (selenitu) połączony w udoskonalającym skórę kompleksie z drobinami korygującymi FOCUS-BLUR. Nadaje skórze nieskazitelną gładkość oraz wypoczęty i świetlisty wygląd.

• MULTI-BAOBAB-LIFT 3D – aktywny multikompleks liftingujący, który zapewnia intensywny lifting owalu twarzy, policzków i podbródka. Błyskawicznie napina i ujędrnia wiotczejącą skórę, a także działa przeciwzmarszczkowo.

• ANTI-AGE SOY OIL – przeciwdziałający starzeniu olej sojowy, bogaty w kwasy Omega-6 i Omega-9. Rewelacyjnie regeneruje, odżywia i odmładza skórę.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM OLEJKOWY POD OCZY I NA POWIEKI Z HERBATĄ MATCHA PRZECIW ZMARSZCZKOM, CIENIOM I WORKOM

Cena: 34,90zł; Poj.: 50 ml

Zaawansowany, intensywnie wypełniający zmarszczki krem z kofeiną z japońskiej herbaty Matcha, pod oczy i na powieki.

• COLLAGEN-DUO-PEPTIDE – kombinacja dwóch nowoczesnych peptydów, które redukując głębokość zmarszczek, gwarantują intensywny efekt odmładzający i liftingujący.

• CAFFEINE MATCHA COMPRESS – odmładzający, detoksykujący i dodający skórze energii kompleks z kofeiną z japońskiej, zielonej herbaty Matcha.

• RICE & SOY PROTEINS – proteiny z ryżu i soi, które zmniejszają oznaki zmęczenia i niewyspania widoczne na skórze, w tym cienie pod oczami. Posiadają działanie regenerujące i przeciwzmarszczkowe oraz zapobiegają wiotczeniu skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

SERUM LIFTINGUJĄCE „NOWA SKÓRA” POD KREM Z LIPIDAMI SOJOWYMI

Cena: 54,90zł; Poj.: 30 ml

Serum liftingujące z lipidami z soi i pudrem ryżowym, o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, do stosowania na dzień i noc pod krem. Serum stosowane pod krem przyspiesza efekty kuracji przeciwzmarszczkowej.

• „NEW SKIN” LIFTING EFFECT – profesjonalna formuła odmładzająca, która łączy efekt liftingu wypełniającego skórę od wewnątrz z błyskawicznym, powierzchniowym liftingiem wygładzającym zmarszczki. W niedługim czasie po aplikacji zauważalny jest efekt liftingu skóry na policzkach, podbródku i czole.

• „WAKE-UP” SILK TREE – wyrównujący i upiększający skórę ekstrakt z drzewa jedwabnego połączony w innowacyjnym kompleksie z pudrem ryżowym. Działa jak potężny zastrzyk energii. Zmniejsza oznaki zmęczenia i niewyspania widoczne na skórze.

• SOYA FILL-BOOSTER – rewelacyjnie regenerujący i zapobiegający wiotczeniu skóry kompleks lipidów sojowych. Doskonale wygładza i odżywia skórę, a także działa przeciwzmarszczkowo.

www.yoskine.com

You may also like