Home Nowości kosmetyczne Pyłki do paznokci – hit tego lata

Pyłki do paznokci – hit tego lata

by admin

Każdy sezon oferuje nieco inne trendy. Tak jest nie tylko w świecie mody, ale i w każdej innej branży. Aranżacja paznokci najczęściej idzie natomiast w parze z popularnymi w danym czasie ubraniami oraz fryzurami. Co będzie zatem noszone tego lata? Prawdziwym hitem są pyłki do paznokci MYLAQ. Z ich udziałem można stworzyć wyjątkową kompozycję oraz oryginalne wykończenie stylizacji – tej codziennej i na szczególne okazje.

Czym właściwie są pyłki do paznokci?

Dla wielu pań regularnie wykonujących manicure hybrydowy, modny kolor to już trochę za mało. Oczekujemy od naszych paznokci, że będzie działo się na nich znacznie więcej. W końcu traktujemy je niemal jak formę biżuterii. Właśnie te osoby powinny sięgnąć po pyłki do paznokci MYLAQ. Czym właściwie są? Tak naprawdę ich historia rozpoczęła się od brokatu. Delikatne, drobno zmielone drobinki wykorzystywane są dzisiaj w różnych celach – od zdobienia ekstrawaganckich bluzek, aż po oryginalne wyroby cukiernicze. Pyłki wywodzą się z brokatu, ale są jego nieco bardziej złożoną i skomplikowaną wersją. Powstają przy użyciu nowoczesnych technologii oraz zdecydowanie trwalsze od tradycyjnego brokatu. Najczęściej nie są też zwyczajnym świecidełkiem. Mają bowiem szereg różnych właściwości.

Jakie pyłki na lato?

W sezonie letnim 2021 modne są przede wszystkim kolory pastelowe. Polecamy zatem pyłki do paznokci MYLAQ w wersji turkusowej, różowej, a także w lekkiej zieleni i błękicie. Pyłki nie muszą być przy tym klasyczne i błyszczące. W sklepie internetowym MYLAQ znajdziesz też warianty nieco bardziej matowe. Prawdziwym hitem tego sezonu są również pyłki, które świecą w ciemnościach. Dzięki całodziennej ekspozycji w świetle dziennym kumulują energię, by wieczorem zabłysnąć oryginalnymi, żarzącymi barwami. No i nie można zapominać o nieśmiertelnych pyłkach z efektem star dust. To klasyczne pyłki, które pięknie się mienią, tworząc jednocześnie metaliczny efekt na paznokciach.

Jak wybrać odpowiedni pyłek do paznokci?

Pyłki do paznokci MYLAQ występują w trzech różnych wariantach. Dostępne są po pierwsze pyłki drobne, po drugie pyłki o średniej grubości, po trzecie natomiast pyłki o największych drobinkach. Każda opcja pozwala na stworzenie nieco innego efektu. Za każdym razem jest to jednak wyjątkowa i oryginalna aranżacja paznokci. Oczywiście aby prawidłowo wykonać kompozycję z udziałem pyłków do paznokci MYLAQ należy najpierw nałożyć na płytkę paznokcia wybrany lakier, potem pyłek, a na końcu zabezpieczyć całość właściwym topem. Wówczas stworzona aranżacja będzie mocna i trwała. Przetrwa niejedno wyjście lub imprezę, ale potowarzyszy Ci przez dłuższy czas. Pyłki do paznokci MYLAQ to szansa na wyjątkową i nietuzinkową kompozycję na lato. Możesz je kupić w zaufanych drogeriach, w tym na stronie internetowej producenta – MYLAQ. Pyłki do paznokci są tam dostępne w atrakcyjnych cenach.

You may also like