Home Nowości kosmetyczne Ochrona przeciwsłoneczna dla Twojej skóry od Herbal Care SUN

Ochrona przeciwsłoneczna dla Twojej skóry od Herbal Care SUN

by admin

Światło słoneczne jest nieodłącznym elementem naszego życia. Ciepłe promyki przenikają naszą duszę i dodają każdemu dniu radości i szczęścia, zwłaszcza podczas beztroskiego wypoczynku. Ponadto umożliwiają produkcję witaminy D3, odpowiadającej za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Pomimo wielu zalet, słońce w nadmiarze może powodować negatywne i nieodwracalne skutki – przyspiesza proces starzenia, uszkadza skórę, a nawet powoduje poważne choroby.

Jak pogodzić nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną z obawą przed szkodliwym promieniowaniem UV?

Odpowiedzią na to pytanie jest linia aloesowych kosmetyków Herbal Care SUN. Produkty przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej zapewnią bezpieczeństwo Twojej skórze.

Czerpiąc z bogactw tradycji zielarskiej receptury Herbal Care SUN zostały oparte na cenionych od wieków surowcach roślinnych i wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Połączenie soku z aloesu i łagodzącej wody termalnej z fotostabilnymi filtrami organicznymi oraz mineralnymi UVA, UVB, umożliwiło stworzenie kosmetyków zapewniających bezpieczne opalanie i najlepszą pielęgnację. Produkty cechują formuły wodoodporne oraz piaskoodporne i dedykowane są dla całej rodziny.

W linii znajdziemy roślinną wodoodporną emulsję do opalania SPF 15. Zapewnia ona średnią ochronę i intensywne nawilżenie skóry. Inną propozycją jest roślinna wodoodporna emulsja do opalania z wysoką ochroną SPF 30.

Osoby o jasnej karnacji mogą odczuwać bardziej negatywne skutki ekspozycji na słońce, dlatego właśnie powinny zadbać o ochronę z wysokim filtrem. Doskonałym rozwiązaniem będzie roślinne wodoodporne mleczko do opalania o bardzo wysokiej ochronie SPF 50. Produkt dedykowany wszystkim członkom rodziny od 3 roku życia. Dla zapewnienia bezpieczeństwa delikatnej skórze twarzy wykorzystaj nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50. Powstał on z myślą o każdym rodzaju cery i jednocześnie jest idealny pod makijaż. Do dyspozycji mamy również specjalistyczne roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF 50 dla dzieci już od 1 roku życia.

SOS roślinny kojący balsam po opalaniu powinien znaleźć się w każdej wakacyjnej kosmetyczce. Posiada lekką formułę i błyskawicznie koi, nawilża oraz przynosi ulgę rozgrzanej skórze. Zawiera 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalną i kojący D-pantenol.

  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 15 ALOES z wodą termalną 18,99 zł/ 150ml
  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną 18,99 zł/ 150ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 familijne ALOES z wodą termalną 30,99 zł/200ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci ALOES z wodą termalną 30,99 zł/150ml
  • Roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50 ALOES z wodą termalną 20,99 zł/50ml
  • SOS Roślinny kojący balsam po opalaniu ALOES z wodą termalną 11,99 zł/200ml

You may also like