Rękoma każdego dnia dotykamy setek różnych przedmiotów i… całkiem odruchowo własnej twarzy. A kontakt błon śluzowych nosa, jamy ustnej czy oczu z rękami, na których znajduje się mnóstwo niebezpiecznych drobnoustrojów to jedna z najprostszych dróg przenoszenia chorób zakaźnych. Dlatego częste mycie dłoni jest tak ważne. Nie zawsze jednak mamy dostęp do wody i mydła. Co wtedy?

W takich sytuacjach warto mieć pod ręką jedną z nowości Joanny: Odświeżający żel lub Odświeżającą chusteczkę do rąk. Skuteczne, wygodne, łatwe w użyciu. Zmieszczą się w każdej torebce, a nawet w kieszeni. Noście je zawsze przy sobie!JOANNA zel antybakteryjny 100ml płaska

Antybakteryjne działanie Odświeżającego żelu do rąk potwierdzone jest badaniami. Dzięki wysokiej, 70% zawartości alkoholu doskonale odkaża skórę bez użycia wody i neutralizuje szkodliwe drobnoustroje, a przy tym nawet często stosowany, nie przesusza i nie podrażnia dłoni. Żel jest niezwykle wydajny, błyskawicznie odparowuje, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. Idealnie sprawdzi się w podróży, pracy, szkole i wszędzie tam, gdzie mycie rąk jest utrudnione. Wystarczy nałożyć odrobinę żelu na dłonie, rozprowadzić równomiernie na całej ich powierzchni, nie zapominając o przestrzeniach między palcami i poczekać chwilę, aż żel się wchłonie. Nie spłukiwać.

Cena 13 zł/100 ml

Odświeżająca chusteczka do rąk nasączona 65% alkoholem oczyszcza i odkaża dłonie równie skutecznie, jak woda i mydło. Jej działanie antybakteryjne potwierdziły badania laboratoryjne, a łagodność i bezpieczeństwo dla skóry testy dermatologiczne. Jeśli nie ma możliwości umycia dłoni, wystarczy dokładnie wytrzeć je chusteczką, przecierając osobno każdy palec i przestrzenie między nimi. Jednorazowa chusteczka zapakowana jest w sterylną foliową saszetkę, która zmieści się nawet w kieszeni. Warto mieć ją przy sobie w podróży, pracy, szkole, na spacerze. Wszędzie tam, gdzie trudno umyć dłonie.

Cena: ok. 1,30/szt.

Komentarze zostały wyłączone