Home Nowości kosmetyczne NOWOŚĆ 2020: LEKKI KREM DO TWARZY SPF 50 NUXE SUN

NOWOŚĆ 2020: LEKKI KREM DO TWARZY SPF 50 NUXE SUN

by admin

WYGODNE KIESZONKOWE OPAKOWANIE I WYSOKA OCHRONA SŁONECZNA

Krem zapewnia ochronę SPF 50 przed promieniowaniem UVA i UVB dzięki starannemu doborowi 4 filtrów przeciwsłonecznych. Naturalne ekstrakty z ryżu i rozmarynu, znane z właściwości antyoksydacyjnych, w połączeniu z witaminą E zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ekstrakt z kwiatu Kau Pe ma właściwości kojące, łagodzące uczucie przegrzania związane z nadmierną ekspozycją słoneczną. Ekstrakt z hiacyntu wodnego (patent FR) chroni skórę przed przesuszeniem.

NUXE SUN Lekki krem SPF50

Oleoaktywny ekstrakt z hiacyntu wodnego otrzymywany jest za pomocą przyjaznej dla środowiska metodzie oleoekoekstrakcji, która pozwala uzyskać kwintesencję aktywnych cząsteczek nawilżających.

WYGODNE OPAKOWANIE, PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA

Niezwykle wygodny, „kieszonkowy” rozmiar sprawia, że produkt możemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Należy wstrząsnąć przed użyciem. Opakowanie zawiera wewnątrz kulkę, dzięki której konsystencja staje się płynna i wyjątkowo lekka, natychmiast wnika w skórę i nie klei się. Krem zapewnia satynowe wykończenie, uwodząc nutą zapachową tiaré i wanilii, charakterystycznych dla NUXE SUN Przeznaczony jest do skóry normalnej oraz mieszanej.

Cena: 79 zł
Pojemność: 50 ml

 

You may also like