Home Nowości kosmetyczne Kofeina pobudza nie tylko nasz umysł ale i… włosy. Nowa linia kosmetyków od Isany

Kofeina pobudza nie tylko nasz umysł ale i… włosy. Nowa linia kosmetyków od Isany

by admin

Kofeina kojarzy nam się z poranną kawą wprawiająca nas w błogi nastrój. Nie tylko przywraca nam chęć do działania, ale także poprawia nasz wygląd.

Kofeina znalazła bowiem szerokie zastosowanie w kosmetologii. Występuje m.in. szamponach, balsamach i kremach. Pobudza mikrokrążenie w skórze i przeciwdziała zwiotczeniu skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne i obkurczające naczynia krwionośne. Dzięki temu kosmetyki, które zawierają ją w swoim składzie działają antycellulitowo, przeciwstarzeniowo, wygładzają skórę, poprawiają kondycję włosów i stymulują ich wzrost.

Mając na uwadze szczególnie te ostatnie zalety Isana wprowadziła do swojej oferty nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, zawierające w swoim składzie właśnie kofeinę. Jednym z nich jest szampon z kofeiną, który aktywuje cebulki włosów. Dzięki temu wspomaga i przyspiesza wzrost włosów. Dodatkowo zawarty w szamponie pantenol pielęgnuje włosy. Składniki te sprawiają, że włosy stają się silne i zdrowe.

Innym produktem z nowej serii Isana Coffein jest tonik do włosów. Oprócz kofeiny zawiera także pantenol. Kosmetyk ten wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Dodatkowo odżywia i pielęgnuje skórę głowy i włosy. Przeznaczony jest przede wszystkim do włosów cienkich i słabych.

Isana coffein tonik

You may also like