Home Nowości kosmetyczne Czerwcowe nowości kosmetyczne w drogeriach Natura

Czerwcowe nowości kosmetyczne w drogeriach Natura

by admin

Latem wszystko nabiera nowych barw. Na ten okres marka Sensique wprowadza limitowaną edycję lakierów do paznokci w ośmiu soczystych kolorach, które będą wyjątkowym akcentem podkreślającym nawet najbardziej minimalistyczną stylizację. Na półkach makijażowych marek My Secret i Sensique znajdą się także produkty do podkreślania brwi i rzęs, które pomogą uzyskać wyraziste spojrzenie.

Niezwykle żywa i pełna energii – taka jest limitowana edycja lakierów Sensique z serii Color with tefpoly®. Hot!, Happy czy Smile – już same nazwy limitowanej edycji lakierów gwarantują, że będzie to niezapomniane lato. Sprawdzą się na każdą okazję – romantyczną randkę, plenerowy koncert czy podczas wakacyjnych podróży.

Doskonale odżywione, wydłużone i pogrubione – wystarczy jedna warstwa tuszu My Secret Ultra Volume Mascara, by rzęsy nabrały odpowiedniego kształtu i stanowiły doskonałą oprawę dla oczu.

Efekt WOW dopełni wielofunkcyjna kredka do brwi My Secret Wow Eyebrow Auto Eyebrow Pencil w trzech kolorach umożliwiających dowolną stylizację.

Wiele możliwości makijażowych daje również kredka Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil. Jest dostępna w czterech odcieniach, co sprawia, że panie o różnej karnacji czy kolorze włosów bez problemu dopasują produkt idealny dla siebie.

My Secret WOW EYEBROW auto eyebrow pencil 1Sensique Color Nail Polish 228 HOTMy Secret

Wszystkie nowości są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

  • SENSIQUE Color with tefpoly® – edycja limitowana lato 2019
  • SENSIQUE Sensitive Skin Eyebrow Pencil
  • MY SECRET Wow Eyebrow Auto Eyebrow Pencil
  • MY SECRET Ultra Volume Mascara

 

You may also like