Lifting brwi

Jeśli wydaje Ci się, że wyglądasz ciągle na osobę zmęczona, wściekłą i ponurą to zabieg podniesienia brwi jest właśnie dla Ciebie! Lifting brwi działa jak lekarstwo na pogodny wyraz twarzy!Pomocna przy tym artykule dla Was była mi współpraca z – Szpital ETER-MED 1Day Clinic.

Jakie działanie ma zabieg?
Stres, niedobór snu, natłok obowiązków, zła dieta, brak sportu, niskie ciśnienie, palenie papierosów to wszytko i wiele innych czynników sprawiają, że z upływem czasu uwidocznia się na naszej twarzy zmęczenie najczęściej w postaci ziemistego koloru twarzy i zmarszczek. Zmarszczki jak wiadomo tylko dodają nam lat i odejmują nam wdzięczny i miły wyraz twarzy. Chirurgiczne podniesienie brwi przyczynia się do zmiany tego wrażenia. Po zabiegu twarz wydaje się młodsza i pogodniejsza. Spojrzenie osoby po liftingu brwi jest jaśniejsze i bardziej otwarte.

Na czym polega lifting brwi?
Opadanie brwi jest jedną z oznak starzenia się i może być spowodowane zwiotczeniem skóry, utratą warstwy tłuszczu wokół brwi, czoła i okolic czaszki. Lifting brwi przeznaczony jest dla osób dojrzałych ale zdarza się również, że decydują się na niego młode osoby. Zdarza się bowiem, że młodzi ludzie również mają z natury opadającą linię brwi. Zabieg nie tylko podnosi brwi, ale także koryguje poziome i pionowe linie powstałe w wyniku marszczenia się tych okolic twarzy.

Po dokonaniu cięcia u nasady włosów, napina się skórę czoła, modyfikuje czynność mięśni i unosi brwi. Powstałe w skutek zabiegu blizny są ukryte pod włosami, a więc praktycznie niewidoczne.

Jakie znieczulenie jest używane podczas zabiegu?
Zabieg podniesienia brwi przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym

Jak wygląda proces gojenia się po operacji?
Początkowy obrzęk i zasinienie skóry ustępują w przeciągu dwóch tygodni. Zdjęcie szefów następuje w 6-7 dobie, następne w 8-10 dobie.

Po jakim czasie jest widoczny efekt końcowy?
Pełny efekt liftingu brwi widoczny jest po upływie 6-8 tygodni. Utrzymuje się on przeciętnie do 10 lat.

Jaki jest koszt zabiegu?
Około 6000 zł

Masz więcej pytań?
kontakt: szpital@etermed.pl
Pomoc i współpraca – www.1dayclinic.pl 

Udostępnij:

%d bloggers like this: