Pomadka ochronna do ust Erazaban Protect

Kto zna ten problem gdy nawet najdroższa, matowa pomadka wygląda okropnie na ustach przez wyschnięte i popękane skórki? Jak poradzić sobie z tym problemem? Wiele moich klientek mówi mi o tym problemie. Najważniejsze jest to by zadbać o nie ochronnymi balsamami. Ostatnio testowałam taki z firmy Erazaban Protect™. Pomadka ma za zadanie pielęgnować i chronić usta przed wpływem słońca, wiatru i niskich temperatur, wysuszającego działania klimatyzacji mogącego spowodować wysuszanie i pękanie ust.

www.erazabanprotect.pl

Udostępnij:

 • Anka Zając

  znam ten balsam, jest super. chroni usta przed wysuszeniem i w ogóle przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Bardzo fajny produkt i w dobrej cenie

 • Artur_P

  Dobrze wiedzieć że jest balsam który nie tylko nawilża usta ale też chroni przed opryszczką. U mnie ten problem najczęściej pojawia się w zimie, zwłaszcza po długim jeżdżeniu na nartach. Wiatr, mróz, suche powietrze.U mnie to sprzyja nawrotom opryszczki,

 • Janka K

  tak, klimatyzacja, ciepło i zimno naprzemiennie. To wszystko „pomaga” rozwinąć się opryszczce. Warto nawilżać usta i pić dużo naparu z imbiru i ogólnie dużo wody

 • Anna

  Ten balsam jest super. Odkąd go stosuję, moje usta ładnie wyglądają, Bardzo dobrze nawilża i chroni. Używam go od 3 miesięcy kilka razy na dzień.

 • Julita Markowska

  super produkt, nawilża i chroni. Bardzo fajny ten Twój blog, muszę tu częściej zaglądać 🙂 Miłego dnia!

 • Joanna Olgiert

  Kupiłam w aptece ten balsam, używam go od miesiąca. Skład balsamu mi odpowiada, nie uczula, bardzo dobrze nawilża, natłuszcza i nabłyszcza.

 • Marta Lorek

  To mój ulubiony balsam, idealny na lato i zimę. Dzięki temu że ma wysoki filtr nadaje się na plaże, a wiadomo że promieniowanie UV uaktywnia wirusa opryszczki, a filtr to powstrzymuje.

 • Oliwia Krzemień

  Od trzech miesięcy nie mam opryszczki i cały czas smaruję usta tym balsamem. Więc na pewno chroni przed uaktywnieniem wirusa, bo normalnie to już ze dwa razy by mi wyskoczyła.

%d bloggers like this: