Powiększanie piersi – 2 część pytań

Kolejna porcja odpowiedzi na Wasze pytania dotyczących operacji plastycznej biustu oraz pytań o operacji w szpitalu ETER-MED 1Day Clinic.
Dlaczego warto wyjechać do Gdańska na zabieg?
W szpitalu chirurgii jednego dnia 1DayClinic.pl w Gdańsku odbywają się operacje, które dają nam dużo lepszy komfort. Dzieje się tak ponieważ w tym miejscu dostajemy gwarancję skróconego czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu oraz skrócenie pobytu w szpitalu. Dodatkowo dużo osób chcę uniknąć pokazywania się w szpitalu chirurgii plastycznej w swoim miejscu zamieszkania. Dlatego właśnie uważam, że takie miejsce jest dla nich świetnym rozwiązaniem.

Czy szpital ETER-MED 1Day Clinic jest pomocny dla pacjenta jeśli chodzi o kwestie pomocy przy organizacji przyjazdu itd.?
W szpitalu pracują bardzo mili i pomocni ludzie który z chęcią pomogą zorganizować hotel, podpowiedzą jak dojechać najlepiej z lotniska, które znajduję się w odległości 20minut drogi.

Czy jeśli teraz wykonam operację plastyczną biustu to zdążę do lata by dobrze wyglądać i czy wszystko zdąży się wygoić?
Jest to idealny moment by zdecydować się na taką operację teraz. Z mojego osobistego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że mój biust goił się przez miesiąc. Przez ten okres zniknęły wszystkie zasinienia oraz ból. Następnie z miesiąca na miesiąc wyglądał coraz piękniej a „ułożył się” idealnie po 3 miesiącach jeśli chodzi o blizny to również po 3 miesiącach były już ledwo widoczne.

Ile czasu po operacji nie można ćwiczyć?
Podczas sześciu tygodni po operacji powiększania piersi nie wolno uprawiać żadnego sportu.

Ile czasu po operacji nie mogę korzystać z sauny?
Przez 6 miesięcy po wykonanym zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz unikać ekspozycji na promienie słoneczne.

Przez ile czasu po operacji nie można podnosić ciężarów (np. dziecka)?
Przez trzy tygodnie po zabiegu powiększania biustu należy unikać wysiłku fizycznego, nie dźwigać i nie podnosić rąk do góry.

Ile czasu trwa operacja powiększenia biustu i ile czasu po niej trzeba zostać w szpitalu?
Operacja powiększenia biustu jest przeprowadzana tylko w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godziny. Po jej wykonaniu jest wymagana hospitalizacja która trwa 1-2 dni.

Jak wygląda opieka nad pacjentem w szpitalu ETER-MED 1Day Clinic?
Pacjenci po operacjach mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną oraz pełne wyżywienie.

Czym szczególnym wyróżnia się szpital ETER-MED 1Day Clinic?
Po pierwsze szpital znajduje się w nowo wybudowanym budynku w którym można było zastosować nowe technologie, które mają wpływ na bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Sale operacyjne posiadają specjalną technologię nawiewu laminarnego – dzięki której podczas zabiegu zapewnione jest sterylne, czyste powietrze. Wszystkie urządzenia medyczne, w tym monitorujące parametry życiowe, są atestowane i na bieżąco odbywają się ich przeglądy przez uprawnione do tego podmioty. Daje to możliwie jak najwyższą pewność sprawności wszystkich przyrządów. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem dającym ogromny komfort i bezpieczeństwo jest fakt, że blok operacyjny szpitala posiada niezależne dodatkowe zasilanie w energię elektryczną, w celu zapewnienia ciągłości w dostawie prądu na wypadek awarii sieci.

%d bloggers like this: