Łatwo dostępne i szybkie badania profilaktyczne

Nie od dziś wiadomo, że regularne badanie się może uratować życie. Jednak nie każdy ma na to czas zwłaszcza, że kolejki do lekarzy niejednokrotnie są przeogromne. Portal a właściwie pierwszy polski sklep z badaniami i konsultacjami bez skierowań oraz bez czekania www.BadamySie.pl chce to myślenie zmienić.

Czym jest polski portal medyczny BadamySie.pl ?

Jest to pierwszy sklep internetowy za pośrednictwem którego możemy zakupić konsultację z wybranym specjalistą oraz różnego rodzaju usługi medyczne działający na terenie całej POLSKI. Oferta portalu jest dość szeroka między innymi są to: badania diagnostyczne: endoskopia, kardiologia, laryngologia, okulistyka, a także USG, USG Doppler, RTG/TK/MRI , badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne, pakiety sportowe i zabiegi rehabilitacyjne.

Na czym to polega?

Na początek wybieramy interesującą nas pozycję ze sklepu oraz dogodną lokalizację po czym dokonujemy płatności online. Następnie już tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym oddzwania do nas doradca medyczny z portalu by umówić nas na konkretny termin w wybranej przez nas placówce medycznej.

O portalu:

Wszelkie badania jak i konsultacje dostępne są bez skierowania oraz bez dlugiego czekania w kolejkach.
Ceny badań nie są kosmicznie drogie.
Sami możemy zdecydwać co dokładnie nas interesuje i co chcelibyśmy przebadać.

Portal zadbał również o to, aby pojawiły się na nim informację na temat poszczególnych badań. W związku z tym, że wiele z moich obserwatorek jest kobietami które są lub będą mamami pomyślałam, że zainteresuje Was zdjęcie poniżej z szeregiem badań przygotowanych na stronie właśnie w takiej tematyce. Oczywiście jest to mała część przeróżnych gotowych pakietów. Pakiety na stronie BadamySie.pl , skomponowano z udziałem najlepszych lekarzy a badania dobrano tak aby były najwłaściwsze w danej sytuacji.


Udostępnij:

%d bloggers like this: