Ciasteczkowy, dziecięcy dwustronny dywan

Pokój mojej Lilki robi się coraz ładniejszy. Jesteśmy już w połowie jego urządzania. Dziś chciałabym Wam zaprezentować ciasteczkowy dwustronny dywan od www.bogatewnetrza.pl Co oznacza, że jest dwustronny?
Po pierwsze dywan ma przepiękny kształt przypominający herbatnik. Z jednej strony jest beżowy w różowe kropki, który idealnie wpasowuje się w mój pokój a z drugiej strony ma odcień cukierkowego, pudrowego różu w beżowe kropki. Można go przekładać wedle uznania i humoru danego dnia.

Dywan oczywiście jest też dostępny w innych kolorach jednak ten wydał mi się przez swoją wyjątkowość najciekawszą propozycją.

Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że można go prać w domowej pralce! Co uważam za niesamowity jego plus ze względu na to, że nie dość, że dziecko musi mieć prawie „sterylne” warunki to na dodatek łatwo jest go również przy dziecku wybrudzić.

Dywan wykonany ze ręcznie tkanej 100% bawełny. Do jego koloryzacji zostały użyte również nietoksyczne barwniki.
Jego rozmiar to 120cm x 160cm

Link do produktu na stronie www.BOGATEWNĘTRZA.plKLIK  
Koszt 636zł

Udostępnij:

  • Mamy taki, tylko w szarym kolorze. Wygląda świetnie, ale z utrzymaniem go w czystości jest już nieco gorzej 😉 Ostatnio wymieniłam go na próbę na inny, bardziej praktyczny. Nie da się jednak ukryć, że herbatnik jest dużo bardziej efektowny. No i milutki w dotyku :))

%d bloggers like this: