Baby Shower

Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszego przyjęcia! Zobaczcie jak świętowałam ten dzień i jak pięknie było na moim Baby Shower w Galerii Mokotów w salonie Li Parie.

Po pierwsze chciałam serdecznie podziękować za ogromne wsparcie przy organizacji imprezy Ani z Icon PR Agency, Kindze z Zaskocz Mamę oraz Joli właścicielce wyjątkowego i eleganckiego salonu w miejscu w którym odbyło się przyjęcie – Li Parie Lingerie. Bez nich ten event by nie istniał! Było cudownie i powiem Wam szczerze, że lepszej imprezy nie miałam nigdy w życiu.

Dziękuję również wszystkim, który tego dnia byli razem ze mną, wszystkim który przyszli, moim gościom, rodzinie, „prawie rodzinie”, Michałowi za wsparcie i bycie moim prywatnym fotografem, znajomym, przyjaciołom, fotografom i nieznajomym.

Przede wszystkim też chciałam podziękować ogromnej ilości firmą bez których również impreza nie wyglądałaby tak niesmowicie. Każda z nich zadbała o detale, słodkości, pyszności, dekoracje, atmosferę itd. Poznajcie ich :
1. Bajeczne balony i dekorakcje Partybox
2. Przepyszny Słodki Stół – Urszula Janusz
3. Smaczne przekąski – Resturacja Casablanca Biały Kamień
4. Królewski tort – Twojtort.pl
5. Napoje energetyczne Gold Lion Luxury
6. Zdrowe soki Juicy Jar
7. Fashion Flower box – najpiękniejsze boxy kwiatowe
8. Miziu Miziu Spa przygotowało dla Was kącik beauty
9. Pyszne zdrowe deserki od Created with Love
10. Słodkie lizaki od Naturalnie Na Patyku
11. The Pink Pretzel – piękny baner ze ścianki i topperki
12. Puzel – drewniane dekoracje (księga gości i napis Lilka)

Oprócz świetnej zabawy podczas eventu odbyła się również loteria wizytówkowa w której przysięgam nie oszukiwałam ale obdarowałam 3 osoby z rodziny. Co można było wygrać:
1. 1 g sztabka złota od producenta napojów energetycznych Gold Lion Luxury
2. Mizu Miziu Spa voucher na zabieg
3. Torba skórzana od Dorothe.pl
4. Voucher na założenie rzęs w salonie Lash Up
5. Zestaw kosmetyków FAKE BAKE


Zobaczcie moją fotorelację:
The Pink Pretzel Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew PhotoFoto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew PhotoFoto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew Photo Foto Paweł Wodzyński Bew PhotoFoto Lena Kołodziejak

Zajrzyjcie też
TUTAJ
do artykułu z portalu portalgwiazd.pl

Udostępnij:

  • Ania

    Piękny Baby Shower???❤️❤️

  • klaudia

    piękny baby shower ???wyglądasz cudownie ???
    jedyne co mi się nie podoba to buty Twojego chłopaka , ale to rzecz gustu i tyle ? to akurat najmniej istotne 🙂 pozdrawiam i wszystkiego dobrego ????

%d bloggers like this: