25-28 tydzień ciąży

Kolejny miesiąc ciąży w paru moich słowach. Nareszcie doczekałam się trzeciego trymestru ciąży. Czy faktycznie jest się z czego cieszyć?LINKI DO WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW O CIĄŻY:
Jak dowiedziałam się o ciąży?
5-8 tydzień ciąży
9-12 tydzień ciąży
13-16 tydzień ciąży
17-20 tydzień ciąży
21-24 tydzień ciąży

25 tydzień
Zapytałam Michała czy coś zauważył w moim zachowaniu dziwnego w 25 tygodniu ciąży. Odpowiedział w pięć sekund TAK! Podobno zaczęły się u mnie ogromne wahania nastroju. Co 15 minut zmieniam się z płaczącej baby narzekającą na to że jest gruba w normalną wesołą dziewczynę. Później zaczynam sprzątać i znowu płakać bo czegoś nie umiem włożyć. Śmiech i płacz w jednym i tym samym momencie również nie jest mi obcy.

26 tydzień
W tym tygodniu zaczęłam zauważać ruchy dziecka przez brzuch, zaczął mi falować i podskakiwać. Strasznie również się rozleniwiłam, na nic kompletnie nie mam ochoty, siły i nic mi się nie chce. Jak już się za coś zabiorę to robię to wieki.

27 tydzień
Lilka zaczęła się na tyle mocno rozpychać, że już delikatnie zaczęło mnie to uwierać i czasami przeszkadzać. Zdarza się, że na moim brzuchu są już widoczne pagórki i zastawiam się czy to wystająca pupka czy główka.

28 tydzień
W 28 tygodniu ciąży zaczęłam być bardzo wybredna co do jedzenia, mało co zaczęło mi smakować. Zaraz po wszystkim mam potworną zgagę a płyn Alugastrin popijam jak wodę z butelki. W tym tygodniu zaczął się u mnie 7 miesiąc ciąży czyli trzeci trymestr. Zapisałam się również do szkoły rodzenia.

Udostępnij:

%d bloggers like this: