21-24 tydzień ciąży

Kolejne 4 tygodnie mojej ciąży. Zaprzyjaźniłam się z płynem Alugastring i już sama nie wiem w jakiej pozycji mam spać!

LINKI DO WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW O CIĄŻY:
Jak dowiedziałam się o ciąży?
5-8 tydzień ciąży
9-12 tydzień ciąży
13-16 tydzień ciąży
17-20 tydzień ciąży

21 tydzień
Moje nogi poważnie zaczęły wyglądać jak dojrzały kalafior. Zresztą nie tylko nogi na moje oko to całe moje ciało przypomina te warzywo czyli witaj cudowny cellulicie ciążowy. Podobno jest to dolegliwość związana z nadmiarem hormonów i jest to cellulit wodny – czyli taki, który łatwo schodzi a nawet i wraz z porodem zanika. Mam nadzieję, że tak też się stanie bo szczerze powiem nie wygląda to zbyt ładnie.

22tydzień
Od tego tygodnia nie rozstaje się z płynem Alugastring. Jest to lek – moje zbawianie i wybawienie od potwornej zgagi jaka i mnie dopadła i dopada dosłownie codziennie a nawet i parę razy dziennie. Buteleczka tego specyfiku stoi całą noc tuż przy moim łóżku bym w razie potrzeby mogła z łatwością po niego sięgnąć.

23 tydzień
Mój brzuszek zrobił się bardzo duży – tak myślałam. Patrząc w lustro wydawało mi się, że jest wręcz ogromny. Zresztą na wadze przybyło mi do tego tygodnia 7kg. Po wizycie u lekarza zmieniłam jednak zdanie siedząc w kolejce z dwoma paniami z brzuchami minimum 3x większymi od mojego.

24 tydzień
Tak mi źle tak mi niewygodnie i tak też nie – jak tu spać? Kobiety nie chrapią – prawda? Te w ciąży – a i owszem. Nawet czasem potrafię obudzić tak samą siebie, głośnym jednym chrapnięciem. Więc jak tu spać jak w każdej pozycji jest źle a na wznak się chrapie? Całe szczęście od tego tygodnia zostało już tylko cztery miesiące.

Udostępnij:

%d bloggers like this: