Relaksujący masaż kosmetykami Salco Au Naturel

Przez ostatnie dni byłam ogromnie zestresowana więc jedyne co mogło mi pomóc w rozładowaniu napięcia to relaksujący masaż całego ciała. Wybrałam się do Kliniki Urody Feniks na właśnie taki zabieg przy użyciu kosmetyków o zapachu mandarynki i mango od Salco Au Naturel.Kosmetyki marki Salco Au Naturel są wykonane z naturalnych składników i w 100% bezpieczne nawet dla przyszłych mam.

Na początku został mi wykonany pełen peeling skóry. Oczywiście uważając na to, że jestem w ciąży również musiałam i tym razem głównie leżeć na plecach i ewentualnie na boku by pani wykonująca zabieg miała dostęp do moich pleców. Po pięknie pachnącym, soczystym mango, peelingu udałam się pod prysznic by zmyć drobinki soli ze skóry. Specjalnie nie używałam mydła by olejki zawarte w peelingu miały dłuższą szansę na nawilżenie mojej skóry. Następnym krokiem był masaż skóry rozgrzanym masełkiem które przetworzyło się w olejek.

Moja skóra po paru godzinach od zabiegu jest bardzo miękka i mocno nawilżona. Czuję się zrelaksowana i pięknie pachnąca.

www.spafeniks.pl

 

Udostępnij:

%d bloggers like this: