Podkład Maybelinne Fit Me

Jeśli szukasz taniego, lekkiego ale zaraz chociaż trochę kryjącego podkładu to Fit Me od Maybelline jest dla Ciebie! Moim zdaniem jest to idelany kosmetyk na lato. Nie jest ciężki nakłada się go prawie jak krem przez co w ogóle go nie czuć na skórze.Podkład według mnie ma dość lekką konsystencję ale zarazem również delikatnie matuje skórę. Jeśli miałabym rozwodzić się nad jego kryciem to nie dałabym mu 5 a raczej 4 a nawet 4-. Jednak latem raczej stawiałabym na wyrównanie kolorytu skóry niż mocne krycie ze względu na to, że skórze jest dużo trudniej oddychać pod ciężkim, mocno kryjącym podkładem a gdy na dworze jest bardzo gorąco taki podkład bardzo szybko nam zwyczajnie spływa. Nie zmienia to faktu, że nadal uważam go za wspaniały produkt na lato ze względu na to, że prawie w ogóle nie czuć go na skórze. Nadaje jej ładny kolor i porminny wygląd.

Uważajcie na kolory bo według mnie są dość ciemne i pomarańczowe. Ja wybrałam dla siebie jeden z jaśniejszych i pasuje do mnie idealnie a wcale takiej jasnej skóry nie mam.

Opis producenta:
Gładkość i doskonały wygląd z podkładem Fit Me! Idealny do normalnej i tłustej skóry.; kontroluje połysk nie zatykając porów. Pozostawia skórę nieskazitelną.

Opakowanie zawiera 30ml produktu i kosztuje 33zł. (Ja kupiłam go na promocji za 20zł.)

Udostępnij:

%d bloggers like this: