Kosz Mojżesza z Muppetshop

W pierwszych miesiącach życia dziecko przede wszystkim śpi, dlatego bardzo istotne jest, aby umożliwić mu jak najlepszy wypoczynek. Czym tak naprawdę jest kosz Mojżesza i jak długo można go stosować? Przede wszystkim Kosz Mojżesza to idealne łóżeczko dla noworodka już od jego pierwszych chwil życia.

Oprócz tego, że planuję zakupić duże łóżeczko do pokoju Lilki na początku chciałabym, żeby spała ona jednak koło mnie. Dlatego właśnie by nie wędrować codziennie a właściwie to każdej nocy z pokoju do pokoju postanowiłam, że potrzebuję czegoś małego co będzie stało tuż przy moim łóżku i dlatego właśnie zdecydowałam się na Kosz Mojżesza.

Kosz Mojżesza może być wiklinowy lub plastikowy, zazwyczaj stoi on na zwykłych nóżkach ale ja wybrałam według mnie dużo bardziej praktyczne rozwiązanie z bujanymi płozami. Taki kosz jest dość mały a właściwie wielkością niewiele różni się od gondoli w wózku. Używa się go maksymalnie do 6 miesiąca życia dziecka. Kosz również nie jest zbyt wysoki co oczywiście jest ogromnym jego plusem bo nocne karmienie dziecka będzie polegało na wyciągnięciu mojej ręki spod kołdry nawet bez mojego wstawania. Tak samo jak z usypianiem małej wystarczy, że wyciągnę rękę i zakołyszę bujanymi nóżkami.

Ja posiadam Kosz Mojżesza firmy Shnuggle w kolorze białym. Wykonano go z bardzo mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału. Podobno właśnie dlatego jest bardziej bezpieczny od tych wiklinowych. Zarówno materiał wypełniający kosz, jak i materac, wykonany jest z 100% bawełny, która również jest bardzo przyjemna, ciepła i bezpieczna dla dziecka.

Taki prodykt możecie kupić na stronie sklepu – www.muppetshop.eu
Cena takiego kosza to 620zł

 

Udostępnij:

%d bloggers like this: