Powiększanie ust w ciąży?

Czy będąc w ciąży można powiększać usta? Jaki ma to wpływ na ciążę? Tutaj znajdziecie odpowiedzi na te pytania.Kolejny raz wybrałam się do specjalisty by odpowiedzieć Wam na pytanie „Czy można powiększać usta w ciąży za pomocą kwasu hialuronowego?”.

Tym razem rozmawiałam z osobą która od dawna robi mi wszelakie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Jest to Mariola a tu macie jej firmowe konto na fb BeautyHouseMariolaKaczmarczyk i numer telefonu +48 501 352 644.

Czy można powiększać usta w ciąży?
Niestety ale wypełnianie ust kwasem hialuronowym w czasie ciąży jest zabronione. Proszę pamiętać, że wypełniacz to nie tylko czysty kwas hialuronowy ale również produkty powstałe w procesie technologii jak i zarówno środek niezbędny do stabilizacji wypełniacza. Sam kwas hialuronowy jest produktem bezpiecznym ponieważ występuje on naturalnie w organizmie a jego cząsteczka jest u wszystkich taka sama.
Tak samo jak niebezpieczne są również środki znieczulające, stosowane tuż przed zabiegiem które nie są obojętne na płód. Mogą one negatywnie wpływać na rozwój dziecka zarówno w łonie matki jak i w późniejszym etapie karmienia piersią. Dlatego z tym zabiegam należy poczekąc aż odstawi się dziecko od piersi.

Dlaczego zatem niektóre kobiety w ciąży wyglądają jakby jeszcze bardziej powiększyły sobie usta?
Jeżeli kobieta przed ciąża miała podany w usta kwas to podczas ciąży może on zwiększać objętość przez zbieranie wody w organizmie. Często niektórym celebrytom się zarzuca że robiły wypełnienie ust a to efekt wody. Tak samo jak puchną ręce, stopy jak i inne części ciała tak właśnie też puchną usta.

 

Udostępnij:

%d bloggers like this: