Masaż naturalnymi kokonami jedwabników

Długo szukałam zabiegów w Spa które będą mogły być wykonane u kobiet w ciąży. Niestety było to bardzo trudne ponieważ bardzo dużo rzeczy jest w tym okresie zabronione. Na szczęście Wyspa Piękna Elite Laser Spa zaproponowała mi nawilżający i regenerujący zabieg na twarz.Zabieg firmy Isabelle Lancray – Ilsa Pro ZENsation przeznaczony jest dla cer delikatnych, wrażliwych, alergicznych, reaktywnych, naczyniowych, couperose, dla kobiet w ciąży, i można go wykonywać w każdym wieku.Jest bardzo delikatny i przyjemny.

Nowatorska koncepcja zabiegu  czerpie swoje inspiracje w obyczajach i kulturze Dalekiego Wschodu. W ciągu 90 minut zabiegu delikatna skóra odzyskuje naturalną równowagę, harmonię i balans. Wzmocniona, staje się mniej reaktywna na bodźce środowiska: wahania temperatury, ciepło, zimno, wiatr; znikają zaczerwienienia, świąd, podrażnienia.

Głównym akcentem i przede wszystkim czyś zaskakującym jest chiński masaż naturalnymi kokonami jedwabników. Ułatwia penetrację składników aktywnych, zawartych w poszczególnych fazach zabiegu takich jak maski, serum, ampułki itd. Kontroluje poziom nawilżenia, łagodzi  i wspomaga regenerację naskórka.

Co robi zabieg?
Niweluje nadmierną wrażliwość poprzez kontrolę i odbudowę naturalnych funkcji obronnych bariery hydrolipidowej naskórka, uzupełnia niedobory lipidów i ceramidów, reguluje florę bakteryjną, wzmacnia procesy regeneracji, stabilizuje naczynia, redukuje zaczerwienienia, działa przeciwzapalnie.

Efekt:
Cera odzyskuje naturalną równowagę i harmonię, znika nadmierna reaktywność, zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra staje się miękka i elastyczna dotyku.

Przede wszystkim zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający. Masaż twarzy był wykonywany około 30-40 minut. W trakcie jego wykonywania parę razy miałam wrażenie, że usnę. Czuję, że moja skóra po zabiegu stała się mocno rozjaśniona i bardzo nawilżona. Parę godzin po zabiegu nadal czuję, że skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.

Zabieg kosztuje 350zł i wykonywałam go w Wyspa Piękna Elite Laser Spa w Warszawie.

Udostępnij:

%d bloggers like this: