GUERLAIN Mascara Cils d’enfer

Pogrubiający tusz do rzęs Guerlain Cils d’Enfer dodaje spojrzeniu intensywności i głębi. Formuła produktu pogrubia i podkręca rzęsy nadając im ciemnego i intensywnego koloru. Ktoś może sobie pomyśleć – „Po co używać tak drogiego tuszu do rzęs?”. Owszem nie należy on do najtańszych ale no cóż przecież kobiety lubią być rozpieszczane nawet przy najmniejszy codziennych czynnościach jaką może być na przykład poranny makijaż.

Ma przepiękne złote opakowanie, które sprawia, że jego aplikacja jest bardzo przyjemna. Miło zacząć nowy dzień, nawet taki z fatalną pogodą, czymś może co może nam poprawić humor. Maskara Guarlain to jeden z tych kosmetyków, który można nazwać luksusowym.

Tusz ma dość wąską szczoteczkę, która z jednej strony może być jej wadą bo ja osobiście wolę większe ale i zarazem jej zaletą ponieważ dużo łatwiej jest malować nią dolne rzęsy. Jest bardziej precyzyjna. Mimo to świetnie pogrubia rzęsy przy tym ich nie sklejając. Nie zauważyłam również by po całym dniu kosmetyk się kruszył i pozostawiał „pyłek” na policzkach.

Opakowanie zawiera 8ml produktu i kosztuje 165zł.

Udostępnij:

%d bloggers like this: