Fake Bake Tinted

Rozświetlająco – brązujący balsam do ciała jest jednym z moich ulubionych kosmetyków jeśli chodzi nawet i całą gamę produktów do pielęgnacji. Uwielbiam jego piękny połysk nadający skórze opalony look.

Ostatnio testowałam taki balsam z firmy Fake Bake, specjalizującej się jednak w samoopalaczach. Produkt oczywiście mnie nie zawiódł i byłam zadowolona z efektów jakie dawał na mojej skórze. Używałam jak i dalej używam go raczej na jakieś wyjścia lub gdy chcę odsłonić nogi albo dekolt. Rzadziej używam go do twarzy ale tam również go testowałam i nie podrażnił on mojej wrażliwej skóry na buzi.

Muszę przyznać, że bardzo ładnie wtapia się w skórę, przyciemnia ją ale nie nadaje jej takiego krycia jak na przykład podkład.

Od producenta:
Może być stosowany na całej powierzchni ciała w celu uzyskania delikatnego brązowego blasku, który sprawi, że twoje policzki będą wyglądać kusząco, ramiona zachęcająco, a nogi zmysłowo. Ten kosmetyk sprawi, że twoje ciało będzie skąpane w słońcu przez cały rok. Tinted nada twojemu ciału seksowny i kuszący wygląd oraz odżywi skórę. W jego skład wchodzą witaminy, antyoksydanty oraz naturalne składniki botaniczne, które sprawiają, że skóra nabiera młodzieńczego wyglądu.

Cena 45zł za 60ml.

%d bloggers like this: