Przedłużone włosy – Abstrakcja

Parę dni temu odwiedziłam salon Abstrakcja w Warszawie gdzie miałam wykonany zabieg przedłużania włosów. Muszę przyznać, że dawno nie miałam tak ładnie dobranego koloru mojego ombre a jeśli chodzi o ich przedłużenie również jestem z nich niesamowicie zadowolona. Od lat przedłużam włosy za pomocą włosów słowiańskich, metodą keratynową. Tym razem zdecydowałam się na przedłużenie włosów woskiem żywiczym. Czyli substancją troszkę mniej twardą od keratyny i podobno lepiej pracującą z naturalnymi włosami. Co faktycznie zauważyłam ponieważ zgrzewy są dużo mniej wyczuwalne i kompletnie nie boli mnie od nich głowa co zdarzało się przy keratynie. Mam nadzieję, że ta metoda mnie nie zawiedzie i włosy nie będą się wyczesywać ani nie będą mi spadać całe pasemka jak to się zdarzało przy jeszcze innym „kleju” z konkretnej marki.

Mam na głowie 120gram doczepionych włosów o długości 50cm. Uważam, że jest to idealnie dobrana objętość do ich długości. Wyglądają na gęste, naturalne i pięknie się błyszczą. Miałam również wykonaną koloryzację włosów z dodatkiem Olaplexu, który ma za zadnia chronić strukturę włosów.

Zobaczcie ile pukli włosów znajduję się na ścianie w salonie Abstracja przy rondzie ONZ w Warszawie! Z pewnością to zdjęcie zrobi na Was takie samo wrażenie jak na mnie. Jest w czym wybierać.

A tak prezentują się moje piękne, nowe włosy. Teraz najważniejsze to unikać gorąca, nie suszyć włosów punktowo, nie kłaść odżywki czy olejków od ich nasady i cieszyć się efektem.

%d bloggers like this: