O biust w ciąży dbam z Li Parie

Bardzo ważne jest to by w czasie ciąży szczególną uwagę zwrócić na dbanie o swój biust by cały czas wyglądał pięknie jak i również po ciąży. Przede wszystkim powinno zapewnić się im dobre rusztowanie czyli odpowiednio dobrany biustonosz.Co sprawia, że piersi po ciąży opadają?
Niestety to, że kobiety nie dbają same o swoje ciała. Biust w czasie pierwszych miesięcy ciąży rośnie gigantycznie i to w  niesamowicie szybkim tempie. Mi piersi urosły aż o 2 rozmiary z E/F na G/H. Mało kto jednak wie, że piersi rosną tylko do 4,5 miesiąca ciąży i właśnie mniej więcej w tym terminie powinno się wymienić wszystkie staniki na odpowiednie by były w stanie utrzymać ich ciężar. Tak na prawdę nasze piersi nie są podtrzymywane przez żadne mięśnie, za to odpowiadać musi tylko nasza skóra. Możemy za to jej pomóc właśnie idealnie dobranym stanikiem. Dodatkowo nasze plecy również będą nam za bardzo wdzięczne. Po ciąży piersi zazwyczaj wracają do poprzedniego rozmiaru dlatego, żeby nie zbierać ich z podłogi należy zapobiegać sile grawitacji a nie później płakać.

Moim od lat ulubionym salonem z bielizną jest Li Parie. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że ma piękną i sexowną bieliznę ale przede wszystkim dlatego, że jest skierowany do wszystkich kobiet nawet takich z małym obwodem pod biustem i dużym miseczką jak ja.

A te staniki wybrałam dla siebie przy mojej ostatniej wizycie w salonie.

%d bloggers like this: