Rzęsy Hollywood Look

Od bardzo dawna noszę doczepiane rzęsy. Ostatnio jednak zmieniłam ich stylizację na efekt Hollywood Look czyli na maksymalne ich zagęszczenie. Dodatkowo zmieniłam też rzęsy z jedwabnych na rzęsy mink, które charakteryzują się subtelnym blaskiem i delikatnością.

Postawiłam na dużo delikatniejsze rzęsy mink, które są też dużo cieńsze od jedwabnych. Za to ich zaletą jest fakt iż można dokleić do jednej rzęsy dużo więcej pojedynczych rzęsek, tworząc przy tym bardzo spektakularny ale i zarazem bardziej naturalny i puszysty efekt. Ciężko w takiej stylizacji jest doszukać się pojedynczych rzęsek jak przy np. stylizacji 1:1. Nie tracą one jednak na intensywności koloru. Są też dużo bardziej elastyczne a przez to mniej wyczuwalne na oku. Przy ich odrastaniu jest to bardzo istotna sprawa ponieważ grubsze rzęsy mogą bardzo podrażniać oko.

Ja swoją stylizację wykonuję w salonie Lash Up na Żoliborzu w Warszawie.

Założenie 449 zł – 389 zł
Uzupełnienie małe (do 30% ubytku) 349 zł – 299 zł
Uzupełnienie duże (powyżej 30% ubytku) 399 zł – 339 zł

  • Pięknie wyglądają. Dodają uroku spojrzeniu. Ceny w Warszawie są dosyć spore. Ja mieszkam w o wiele mniejszym mieście i założenie waha się w granicach 150-200 zł, a uzupełnienie koło 100 zł. Ale wiadomo, większe miasto to i ceny większe 😀 Chyba skuszę się na taki zabieg, bo taki wachlarz rzęs świetnie zastępuje makijaż 😀

%d bloggers like this: