mac cremesheen glass fashion whim

Gęsty, aksamitny, pięknie odbijający świtało, delikatny kolor nude z brzoskwią to cechy błyszczyka Mac cremesheen glass Fashion Whim.Raczej dość rzadko używam błyszczyków. Na moim blogu znajdziecie ich raczej znikomą ilość. Nigdy za nimi nie przepadałam ponieważ zawsze usta wolałam podkreślać mocną, matową pomadką i zazwyczaj właśnie wybierałam te z firmy Mac. Ostatnio natomiast otrzymałam w prezencie ten oto kremowy błyszczyk do ust.

Przede wszystkim ma on przepiękny kolor, który bardzo trafił w mój gust. Moim zdaniem jest nude wpadający delikatnie w brzoskwiniowe tony. Ma on w swojej gęstej konsystencji drobniutkie, prawie niewidoczne drobinki, które ślicznie odbijają światło. Na ustach tworzy on warstwę przypominającą mi gęstą oliwkę i nie jest on tak lepki jak pozostałe błyszczyki czego właśnie w nich najbardziej nie lubię.

Od producenta:
Kremowe, połyskujące wykończenie ust niczym połączenie Cremesheen Lipstick z blaskiem M∙A∙C Lipglass. Miękkie, komfortowe, nie klei się. Aplikuj za pomocą aplikatora. Używaj jako wierzchniej warstwy na szminkę lub samodzielnie.

Cena to 94zł za 2,7ml.

  • Przeslicznie się blyszczy 🙂

%d bloggers like this: