Fake Bake Flawless

Samoopalcza Flawless to świetne rozwiązanie do łatwiejszej aplikacji produktu na ciało. Jest on w postaci płynu i posiada aplikator w sprayu.

Kosmetyk spełnij moje oczekiwania jeśli chodzi o samo działanie opalające. Trochę jednak męczący jest dla mnie jego kokosowy zapach, który towarzyszy większości kosmetyków tej marki. Jednak to ja mam osobistą obsesje na punkcie zapachu kokosa i tu akurat może komuś on bardzo się podobać. Produkt nakłąda się na skórę za pośrednictwem dołączonego aplikatora z pompką a więc jest to alpikacja w sprayu. Tutaj również jak w przypadku innych produktów tej marki należy rozsmarowywać kosmetyk bardzo szybko i sprawnie ponieważ zasycha o momentalnie i może się zdarzyć, że powstaną nam plamy gdy nałożymy go w zły sposób.

Najlepiej jest spryskać na przykład łydkę partiami. Najpierw jej przednią stronę a następnie tylną. Udo zaś jest już dużo większe i ja radzę dzielić je na cztery partie.

Opalenizna utrzymuje się do tygodnia i schodzi dość regularnie. Nie wyciera się od ubrań ani ich nie brudzi.

Od producenta:
Flawless (tłum. ”bez wad”) to trafna nazwa kosmetyku Fake Bake, w której ukryta jest gwarancja doskonałej, pięknej, złotej opalenizny. Wystarczy delikatnie rozprowadzić preparat przy pomocy załączonej do produktu profesjonalnej rękawicy, aby osiągnąć doskonały efekt. Przed aplikacją zalecamy wykonanie peelingu Passion Fruit Body Polish. Dwufunkcyjny bronzer nadaje skórze natychmiastową, złotą opaleniznę, która nabiera niesłychanie trwałego blasku bez udziału słońca. Szybkoschnący i szybko wchłaniający się preparat Flawless jest odporny na przypadkowe usunięcie, dlatego też możemy aplikować go na dzień. Jego formuła została opracowana w oparciu o trzy charakterystyczne dla firmy Fake Bake czynniki opalające (DHA, którego działanie wzmagane jest dodatkiem DMI oraz Erytruloza) dla uzyskania intensywnej, niesłychanie trwałej opalenizny.

Cena to 137zł za 170ml.

 

 

%d bloggers like this: