Zmień swoje myśli a zmienisz rzeczywistość

Nasze myśli są twórcami naszych nastrojów, są kreatorami naszych marzeń, a nawet twórcami naszej woli. Dlatego nie możemy nic zmienić, jeśli nie możemy zmienić naszych myśli.
oMusimy sami uważnie wybierać  o czym myślimy i uporządkować swoje myślenie o własnym życiu. Właśnie tak buduje się nasza przyszłość i to od nas zależy jak będzie ona wyglądać.

Najważniejsze jest by zdać sobie sprawę, że to co mamy jest naszym szczęściem. Wiele ludzi marzy nawet o takim życiu jakie właśnie posiadasz. Może brzmi to dziwnie i niekoniecznie się z tym możesz zgadzać ale właśnie teraz zmień swoje myślenie. Po prostu doceń to co masz. Jeśli zawsze będziesz myśleć, że czegoś Ci brak zawsze tak będzie. Uśmiechnij się do siebie i bądź wdzięczny za to co masz i za to co jeszcze przyjdzie.

Czasami życie nie układa się tak jakbyśmy chcieli. Dlatego trzeba w nim coś zmienić. Nie można  zmienić przeszłości czy wymazać całego życia w jednej chwili. Nie da się zmienić całego naszego postępowania czy nawet i ludzi w nim poznanych. Nie da się zmienić kogoś i czyjegoś nastawienia przeciwko jego woli.

Więc co nam zostało?

Najwyższy czas aby przestać myśleć negatywnie, zerwać z wadliwymi wzorcami myślenia i przestać postępować w sposób, który pogrąża nas w złym myśleniu.

Zawsze trzeba pamiętać, że nasze słowa i myśli, są podstawą naszego życia. Zwłaszcza te, które powtarzamy codziennie. To właśnie od nich zależy nasza przyszłość. Nie ma nic złego w walczeniu z samym ze sobą ze swoimi wadami a nawet i w narzekaniu o własnym życiu. To przecież pierwszy krok do zmiany a zmianą mogą być nasze myśli.

Twoje pozytywne myśli mogą Ci pomóc stworzyć jakiś nowy plan, zmienić nastawienie do rzeczywistości czy do innych ludzi. Bądź radosny i przede wszystkim wdzięczny. Wybieraj starannie słowa, które wypowiadasz i myśli tylko te pozytywne, najlepiej z najlepszych i najbardziej pozytywnych intencji. To doprowadzi Cię do własnego szczęścia. Za to niepokojące obawy czy złe słowa i myśli mogą wspierać Cię dalej i pogrążać we własnej ciemności, nienawiści i beznadziejności.

Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie.

by me.

Udostępnij:

%d bloggers like this: