Opalanie Natryskowe w Opalizu

Opalanie natryskowe – wiele razy zastanawiałam się nad tym tematem czy warto, jak długo się utrzymuje i jakie są efekty. Dziś ja odpowiem na te pytania po mojej wizycie w Opalizu.

5

Przyznam szczerze, że dopiero drugi raz w życiu korzystałam z takiego typu zabiegu. Zawsze dość sceptycznie podchodziłam do tego tematu porównując cenę opalania natryskowego a zwykłego solarium. Oczywiście omijałam w tych myślach najważniejszą kwestie zdrowia naszej skóry. To, że solarium jest niezdrowe raczej mówić nikomu nie trzeba. Opalanie natryskowe tak jak samoopalacze w zupełności nie są szkodliwe a dają dość podobne efekt wizualne.

Co jest ważne aby wykonać przed opalanie w domu (informacje ze strony Opalizu):

Gabinet w którym wykonywałam zabieg – Opalizu znajduje się przy ulicy Domaniewska 35a/1. Trwał on zaledwie kilkanaście minut. Po rozmowie z Panią wybrałyśmy odpowiedni dla mnie odcień dobrany do karnacji i moich oczekiwań. Do wyboru miałam standardowe opalanie natryskowe, takie które po 8h się zmywa i expresowe, które wybrałam. Po 2-3h można spokojnie je zmywać i nie trzeba utrwalać efektu aż tak długo. Jest to idealne rozwiązanie przed ważnym wyjściem gdy chcemy szybko, natychmiastowo uzyskać efekty.

1Ja opalałam się bez bielizny, którą oczywiście gabinet zapewnia, ponieważ nie chciałam mieć białych śladów na skórze. Musiałam wejść do specjalnej kabinie ochronnej, która chroni przed zabrudzeniem.

Najpierw Pani zabezpieczyła mi wewnętrzną stronę dłoni kremem by nie pobrudziły się preparatem. Później skóra została spryskana specjalnym płynem przed opalaniem. Następnie użyła już koloryzującego specyfiku. Płyn był chodny i mokry co dawało dość nieprzyjemne odczucia ale nakładanie go trwało bardzo szybko. Na sam koniec zostałam wysuszona dmuchającym urządzeniem. Kiedyś za pierwszym gdy korzystałam z opalania natryskowego w innym gabinecie został pominięty ten krok i niestety przez to powstały zacieki. Dlatego daje tutaj duży plus.

Zmyłam preparat po 2h a opalenizna była delikatna jakby muśnięta naturalnie słońcem. Minęło parę dni i nadal moim zdaniem jej intensywność jest identyczna. Nie mam żadnych plam czy zacieków. Wygląda to bardzo naturalnie i estetycznie.

99999 46

%d bloggers like this: