pędzel owalny GlamBRUSH OV2

Jest to pędzel o zupełnie nowym kształcie, który niedawno stał się dość popularny. Mowa typie pędzla w kształcie szczotki przeznaczony do nakładania mokrych kosmetyków do twarzy.

8

Jest to kolejna rzecz po którą tak na prawdę poszłam specjalnie na targi kometyczne. Od pewnego czasu przyglądałam się takim pędzelkom na przykład w salonach MAC. Mamy jednak też Polskie odpowiedniki takich pędzelków od Hanii z kanału digitalgirlworld13.

GlamSzczotka ma bardzo ładny wygląd zewnętrzny. Posiada rączkę w kolorze różowego złota i końcówkę z matowej czarnej gumy. Niestety ale ta bardzo lubi się brudzić.

Pędzel przeznaczony jest do nakładania podkładu i konturowania twarzy na mokro. Oczywiście każdy pędzel możemy używać jak nam wygodnie i nie tylko zgodnie z jego przeznaczeniem. Równie dobrze może sprawdzić się do pudrów czy bronzerów. Pędzel ma niezliczoną ilość włosia, jest dosłownie nabity nim przez co jest bardzo miękki przyjemny w dotyku. Pędzel wykonany jest z włosia syntetycznego. Aplikacja takim pędzlem sprawia, że łatwiej i szybciej nałożyć kosmetyki i sprawić by efekt końcowy miał większe krycie.

Efekt nakładania podkładu tym pędzelkiem przypomina mi efekt nakłania go palcami. Jest równomierny i nie pozostawia smug. Łatwo jest nim doklepać produkt w odpowiednich miejscach i go rozsmarować. Nie pozostawia smug i nie gubi włosia.

Fajny tak na prawdę gadżet jeżeli ktoś lubi nowości tak jak ja. Nie uważam, że jest to pędzel który koniecznie każda kobieta powinna mieć i bez niego życie nie ma sensu. Oczywiście, że nie.

Koszt pędzelka to 59zł. Można kupić go w rozmiarze większym i wtedy koszt jego to 69zł.

DOPISANE PO TYGODNIU UŻYTKOWANIA: Pędzel się po prostu złamał. Rączka jest stanowczo za cienka i stworzona z zbyt delikatnego plastiku. Pod zwykłym naciskiem i standardowym używaniu pędzla złamał się dosłownie na twarzy.

6 7

4 5

 • Trzeba przyznać, że udał się Hani design tych szczotek, natomiast nie wiem czy chciałoby mi się takim pędzelkiem aplikować podkład ;).

  • patrycjastrzalkowska

   ja tam lubię testować nowości 🙂

  • Patrycja

   Ja tam lubię próbować nowości 🙂

%d bloggers like this: