Kiko Comfort Lip Liner

Kiko Comfort Lip Liner to kredka do ust zapewniająca długotrwały efekt. Kupiłam dla siebie trzy kolory: 316 Milk Chocolate, 301 Nude i 311 Rose Mauve. 1

Kiko: Kredka do ust zapewniająca długotrwały efekt. Intensywny i jednolity kolor, który umożliwia precyzyjne podkreślenie konturu ust. Kredka jest łatwa w aplikacji, ma lekką i gładką konsystencję i z łatwością się rozciera. Jej wodoodporna i zapobiegająca rozmazywaniu formuła nie spływa, przedłużając jednocześnie trwałość pomadki. Dostępna w 16 kolorach, odpowiednio dopasowanych do odcieni pomadki Gossamer Emotion Creamy Lipstick.

Koszt produktu to 25zł za 1,2g.

Od dłuższego czasu używałam cały czas konturówek i kredek firmy Inglot. Tym razem byłam na zakupach z koleżanką, która poleciła mi kredki firmy Kiko. Byłam nastawiona dość sceptycznie ale czemu nie spróbować. Nigdy żadnego kosmetyków z tej firmy dlatego też niekoniecznie byłam przekonana. Użyłam konturówki na ręce. Pierwsze odczucie: kredka bardzo miękka i gładko się nią malowało. Po chwili jednak zastyga i nawet podczas mocnego tarcia nie chce się zetrzeć bez mleczka do demakijażu. Od razu kupiłam aż trzy.

3 2 5aaaaaa 11

 

 

  • Łał, wszystkie 3 daja naprawdę świetny efekt! 😉

%d bloggers like this: