Twoja podróż jest nagrodą

Nie musisz być kimś aby zacząć kimś być. Najważniejsze jest to co robisz by nim być. To co robisz na co dzień jest tym, co najważniejsze. Przecież od małych kroków zwanych Twą podróżą zależy Twoja przyszłość. 

2222222222Gdybyśmy wszystko dostawali tak łatwo gdyby wszystko było tak proste, idealne czy życie nie było by nudne? Nasza podróż jest naszą nagrodą, czymś co pięknie ją ubarwia. Nawet jeśli coś nam nie wychodzi, coś jest nie po naszej myśli, pamiętajmy, że po to nam się to przytrafia byśmy coś zrozumieli. Każda porażka rodzi w naszej głowie myśli a myśli sprawiają, że chcemy rozpocząć walkę. Podejmując w ten sposób jakąś decyzję. To właśnie w podróży jest najpiękniejsze nasze własne lekcje.

Pamiętaj, żeby nie robić w życiu rzeczy dla kogoś bo nasze życie jest dla nas. Dużo ludzi popełnia ten błąd. Czytałam gdzieś takie trafne zdanie. „Kupujemy rzeczy wcale nam niepotrzebne, za pieniądze których nie mamy by zaimponować ludziom których nie lubimy.” Nigdy nie można się zmieniać by komuś zaimponować. Jednym powodem dla którego możesz się zmienić to fakt, że Twoja zmiana sprawi że staniesz się  lepszym człowiekiem i będzie Cię to prowadzić do lepszej przyszłości. Wsłuchaj się w swoje serce i w swoje pragnienia a przyszłość Ci za to podziękuję.

Rób to co sprawia Tobie przyjemność. Swoje własne rzeczy na swój sposób. Nie zwracaj uwagi co ktoś myśli czy mówi o Tobie. Ja jak to przystało na kobietę popełniam mnóstwo błędów. Najlepsze jest to, że nie raz nie dwa a sześć razy ten sam by upewnić się, że jednak to był błąd. Nikt nie mówił, że dorosłe życie jest proste. Jest jakie jest. Jest pełne wzlotów i upadków jest naszą podróżą, która jest dla nas nagrodą pełną przygód.

by me.

 • Motywująco 😉

  • patrycjastrzalkowska

   :))

 • ReDiNYC

  Ciekawie. Dodałbym jeszcze…
  Podróżując tak przez to życie pamiętaj, żeby nigdy nie podejmować decyzji kierując się tym co robią inni. Pamiętaj również, że warto w życiu robić nowe rzeczy, bo kiedy przestajesz je robić – nie żyjesz! Mimo, że oddychasz!! I ryzykuj!!! Dlatego, że życie jest tylko jedno. I w dodatku krótkie.
  Reasumując… Nie każdy mój wybór był słuszny. Ale to mój wybór. Stworzył mnie takiego jakim jestem. I kiedy patrzę teraz w lustro co rano robię to zazwyczaj z przyjemnością!!!!! 😉

%d bloggers like this: