Rzęsy 4D

Od ponad roku noszę sztuczne rzęsy doklejone metodą 3D. Teraz decydowałam się na metodę 4D z dodatkiem trzech rzęsy z brokatem, akurat na sylwestra.oko

Moim zdaniem osobę, która potrafi przykleić rzęsy znaleźć jest dość trudno. Ja szukałam parę razy i również parę razy rezygnowałam z rzęs całkowicie. Dziś nie wyobrażam sobie ich nie mieć!

Na początku próbowałam metody 1:1. Niestety ale takie rzęsy nawet i dobrze przyklejone dla mnie są po prostu za ciężkie i boli mnie cała powieka od ich ciężaru. Różnicą w tych metodach jest właśnie grubość rzęs a przy tym ich waga. Rzęsy doklejane metodą 3D i 4D to 3 lub 4 z nich przyklejone do jednej własnej akurat przy podkręceniu rzęsy „D” (czyli najmocniejszym). Są one o wiele cieńsze ale można przez to zbudować ich większą objętość i puszystość. Wyglądają one również dużo bardziej naturalnie.

Uzupełniam rzęsy co 2-3 tyg w zależności od tego ile mi ich odpadło a bywa to bardzo różnie. Założenie rzęs niestety ale trwa długo, około 2 godzin. Jednak jest to niesamowite, że ja jako osoba, która musi mieć kompletną ciszę do spania, ciemność i spokój potrafię zasnąć przy ich nakładaniu. Dzieje się tak praktycznie za każdym razem.

Tym razem zdecydowałam się na każdym oku po 3 rzęsy z brokatem by rozświetlić oko na sylwestra.

oko11

 

%d bloggers like this: