Powiększanie ust

Ostatnio dostałam mnóstwo pytań dotyczących moich ust. Gdzie robiłam za ile i czy jest w nich w ogóle kwas hialuronowym czy są to moje naturalne usta. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. usta1

Pierwsze pytanie i najważniejsze w tym temacie to „Czy powiększałam usta?” Tak powiększałam.

Zabieg ten jest coraz bardziej popularny i moim zdaniem zupełnie normalny. Każda z nas chce czuć się dobrze sama ze sobą i dla siebie samej. Ja miałam dość wąskie usta z którymi nie czułam się dobrze. Usta to przecież jeden z ważniejszych elementów kobiecej twarzy. Więc zmiana ich może również dużo zmienić w całym wyrazie twarzy i jej wyglądzie.

Zabieg ten trwa około 20 minut. „Czy zabieg jest bolesny?” Wszędzie w internecie znajdziecie odpowiedzi, że jest on prawie bezbolesny ponieważ zawsze stosuje się znieczulenie w postaci kremu. Jeżeli mam być szczera krem oczywiście znieczula jednak nie na tyle by nie bolało to wcale. Mnie osobiście boli to bardzo, bardzo na tyle, że nie raz łzy ciekły mi same.

Czy usta bardzo puchną?” Natychmiast po zabiegu usta owszem puchną. Oczywiście jest to kwestia osobista i każdy organizm reaguje inaczej. Moje usta po zaraz po zabiegu puchną dość sporo ale najbardziej dopiero po 3-4 godzinach. Na tyle mocno, że tego dnia raczej nie wychodzę z domu. Opuchlizna utrzymuje się u mnie do 3 dni.

Jak długo utrzymuje się efekt?” Kwasem hialuronowy powiększa usta, nawilża je i odbudowuje gęstość tkanek wokół ust. Efekt zabiegu utrzymuje się różnie w zależności od naszego organizmu, od prowadzonego życia, sportu, alkoholu itd. Może być to okres od około 6 miesięcy do nawet 14 miesięcy.

Jak jest koszt zabiegu?” Tu również zależy od miejsca w którym robimy zabieg. Trzeba jednak pamiętać, że wykonywać tego tego typu zabiegi przy użyciu igły gdzie osoba przebija skórę mogą wykonywać tylko LEKARZE!  Jest to bardzo ważne ponieważ osoba bez odpowiednich kwalifikacji może zrobić nam wielką krzywdę. Niestety takich osób po „kursach” jest bardzo dużo i często mogą nas zachęcać do siebie niską ceną. Zabieg wykonywany przez lekarza kosztuje od 600zł do nawet 1200zł. W zależności od miejsca i kliniki.

Ja mogę polecić Wam dwa miejsca w których taki zabieg wykonywałam w Warszawie.
OL-AN Koszykowa 69 lok. 1
Princess Academy Piękna 24/26A lok.27

usta2 ustaa

 • Idyllaablog

  Piękne usta

  • patrycjastrzalkowska

   dziękuję 🙂

 • Aga

  które miejsce bardziej polecasz? w obydwu przypadkach uzyto ten sam preparat? i jaki? 🙂
  po ktorym z tych miejsc zauwazylas lepszy efekt?
  Dziekuje za odp i pozdrawiam serdecznie 🙂

%d bloggers like this: