Konferencja Garnier Neo Dry Mist

Dzisiaj byłam na konferencji Garnier na której były prezentowany nowy intensywny antyperspirant NEO dry mist. Ma on opatentowany innowacyjny aplikator który rozpyla suchą mgiełkę. 

3

Nowy antyperspirant Deo posiada pierścień z 10 równo rozłożonymi otworami. Zapewniają one delikatny strumień sprayu co pomaga w równomiernym aplikowaniu na skórę pod pachami. Wysycha 2 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnego sprayu. Posiada natychmiastowy efekt suchego wykończenia. Jest bezpieczny i idealny nawet dla skóry wrażliwej: bez alkoholu etylowego oraz parabenów. Zapewnia on intensywną ochronę przed wilgocią i przykrym zapachem przez 48h.

Formuła została wzbogacona o dwa wyjątkowe składniki. Mineralite: Ultraabsorbujący minerał pochodzenia naturalnego, który wchłania wilgoć 100 razy szybciej niż tradycyjnie używany w tych produktach talk. Panthenol: Znany ze swoich właściwości łagodzących,często używany przy wszelkiego rodzaju podrażnieniach oraz przy pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Formuła natomiast zapewnia 48 godzinną skuteczność1.

Produkt posiada pięć wariantów zapachowych: Floral Touch, Fresh Blossom, Pure Cotton, Shower Clean i Light Freshness.

Cena to 13zł za 150ml.

Uwielbiam tego typu konferencje gdzie kwiaty są przewodnim tematem ozdobnym. Robi na mnie to od razu niesowite wrażenie. Kwiaty ze względu na swoją delikatność mają nawiązywać do delikatności skóry pod pachami na którą aplikujemy spray. Faktycznie strumień rozpylany przez 10 dysz ma dużo mniejsze ciśnienie a przez co mniejszy nacisk na naszą skórę. Jeżeli chodzi o chłód, który towarzyszy aplikacji to nie zauważyłam, że jest mniejszy jednak gdy zastosujemy go z większej odległości sami możemy go kontrolować.

Parę godzin temu użyłam dezodorantu o zapachu Fresh Blossom. Po pierwsze jestem zdumiona tak intensywnym jego zapachem, który utrzymuje się cały czas. Oczywiście bardzo przypadł mi on do gustu. Jest świeży ale zarazem przypomina mi zapach bukietu kwiatów. Skóra pod pachami nie wyczuwam, żeby była wysuszona czy mokra i spocona. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona z efektów. Rzadko używam takich dezodorantów zwykle sięgam po te w sztyfcie a dzisiaj dowiedziałam się, że tylko 10% Polek je wybiera.

111111111111111111111

13 6 4

pa

5 11 121 2 168 9 10 14 15

 

 • ewakozak

  O matko, przepięknie. Żałuję, że mnie nie zapraszają na takie konferencje.Używam tego antyperspirantu z zapachem Floral Touch i spisuje się naprawdę nieźle.

  • patrycjastrzalkowska

   🙂

 • Ola Rymarczyk

  Garnier Neo jest super! Uwielbiam go 🙂 Jest delikatny dla skóry a do tego ten piękny zapach.

  • patrycjastrzalkowska

   Zapachy są cudowne. 🙂

   • Ola Rymarczyk

    Zapachy są piękne i do tego antyperspirant naprawdę działa. W ogóle się nie pocę. konferencja jak widzę też miała śliczną oprawę!

    • sandramala

     oprawa przepiękna. Jak z jakichś targów kosmetycznych. A Garniera zarówno zapachy jak i działanie na piątkę z plusem! Warto też dodać, że panthenol świetnie łagodzi nasze pachy po depilacji 🙂

 • sandramala

  uwielbiam go! Koniec problemów z podrażnieniem po depilacji pach i z mokrymi pachami! Akurat w rossmanie jest promocja – polecam!

%d bloggers like this: