koncentrat Zimt Plus

Zimt Plus to koncentrat cynamonowo-algowy, zawiera skoncentrowane substancje aktywne, należące do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

3

Prokos: Wysokiej klasy preparat przeznaczony dla zabiegów profesjonalnych. Zawiera skoncentrowane substancje aktywne, należące do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej wyciąg z alg fucus vesiculosus, rozgrzewający olej z kory cynamonowca, silnie drenującą kofeinę, kwassalicylowy, olej z pestek słonecznika oraz  witaminy.

Sposób użycia:
1. Preparat wmasowujemy w miejsca objęte cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej (uda, pośladki, brzuch, biodra).
2. Owijamy ciało klientki folią (zawsze od dołu do góry), najpierw prawą nogę, potem lewą, a następnie resztę ciała (brzuch, pośladki, plecy, ramiona).
3. Pomagamy klientce ułożyć się na fotelu. Okrywamy ją ciepłym kocem i pozostawiamy na ok. 60 minut.
4. Usuwamy folię, a nadmiar preparatu wmasowujemy w skórę.

Koszt to około 150zł za 500ml.

Kosmetyk tak naprawdę kupiłam od pewnej osoby która wykonywała mi zabiegi wyszczuplające antycellulitowe na nogi. Chodziłam na takie dość regularnie i byłam bardzo zadowolona z efektów. Zapewne nie można kupić tego produktu normalnie tylko w hurtowniach kosmetycznych przeznaczonych do salonów. Zostało mi zalecone smarowanie całych nóg a później zawijanie ich w folie. Nogi po chwili zaczynają być całe czerwone i pieką piekielnie. Po godzinnym zabiegu należy zmyć krem. Nogi natychmiast są bardzo napięte i jędrne.

21

 

Udostępnij:

%d bloggers like this: