BodyLab

Nareszcie doszłam do wniosku, że muszę napisać o tym miejscu. BodyLab czyli 20minutowe ćwiczenia ze specjalnymi maszynami które rzeczywiście czynią cuda. Sprawdziłam sama!

1

BodyLab: wystarczy 20 minut treningu dzięki którym uzyskasz sylwetkę marzeń w krótkim czasie! Najbardziej skutecznie treningi dla Ciebie. Efekty są widoczne już po 3-4 treningu!

Jakich efektów można osiągnąć trenując w BodyLab?

TECHNOLOGIA EMS/EMA TRENINGÓW: Technologia naszych treningów, czyli EMS trening i EMA trening,  jest stosowana w profesjonalnym sporcie. Z technologii EMS/EMA (elektrostymulacja mięśni oraz elektryczna aktywacja mięśni) korzystają: pływacy, piłkarze, piłkarze ręczni, ciężarowcy, biegaczy i inne sportowcy. Najbardziej uznanye profesjonalne sportowcy, którzy korzystają z technologii EMS i EMA treningów: Christian Lell, David Alaba, Usain bolt, Olivier Roggisch, Urgen Spiss, Susan Blatt, Carlos Moya, Bence Novotny.

TECHNOLOGIA. JAK TO DZIALA? EMS trening (Electrical Muscle Stimulation) – elektrostymulacja mięśni, czyli wywołania skurczu mięśnia pod wpływem impulsu elektrycznego. W tym przypadku ma miejsce oddziaływanie na nerwy ruchowe co skutkuje skurczem mięśni. EMA trening (Electrical Muscle Activation) – elektryczna aktywacja mięśni, czyli Modulacja prądem średniej częstotliwości. Pozwala aktywować komórki mięśni pseudo-fizjologicznym sposobem, powodując napięcie mięśni, bez oddziaływania na układ nerwowy. Powoduje aktywację komórek, jednocześnie oddziałuje na głębokie mięśnie i zwiększa masę mięśniową.

Warszawa, ul.Jana Kazimierza 30
tel. 794 469 565
www.bodylab-fitness.pl

Pierwszy próbny trening z personalnym instruktorem tylko za 39 zł. Później na zajęcia musimy wykupić karnet wedle upodobań: XS, S, M, L lub XL.

karnety

Ja w czasie wakacji chodziłam na zajęcia przez miesiąc codziennie. Schudłam bardzo dużo nawet w pewnym momencie podobno za dużo. Oczywiście mi się podobało i chciałam więcej. Jak to kobieta nigdy dość.

Treningi uwaga nie są wcale przyjemne. Trwają dość krótko 20min plus 5min specjalnych wybranych partii plus 5 min relaksu czyli właściwie 30min. Przyznam, że uczucie jest bardzo dziwne i nigdy takie nie czułam wczesnej. Jeżeli przykładamy się do treningu wszystko robimy na największych możliwych dla nas obrotach powinniśmy być bardzo zmęczeni i raczej powinno nas boleć. Brzmi to wszystko okropnie ale sama po sobie widziałam ogromne rezultaty tylko ćwiczyłam regularnie i MOCNO!

Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale okropnie ciężko było mi je zrobić. Żadnej lampy ze sobą nie zabrała a pomieszczenie znajduję w podziemiach gdzie nie ma okien a więc miałam do dyspozycji tylko dość słabe światło sztuczne.

2 3 4 5 6 7

 • Wow, naprawde mnie zaciekawilas – zwlaszcza ze jak mowisz – sprawdzilas i faktycznie dziala cuda 😉

  • patrycjastrzalkowska

   Działa, działa tylko niestety trochę droga ta zabawa na dłużej jak dla mnie. Jednak efekty są 🙂 Namówiłam właśnie mamę.

 • Magdalena Woźniak

  czy to tylko na jana kazimerza jest? nie bardzo moge inna lokalizacje znaleść

  • patrycjastrzalkowska

   Tak

 • Dorota

  Pisze Pani, że chodziła na zajęcia codziennie, a na stronie BodyLab jest informacja, że maksymalna ilość treningów w tygodniu to 3. Czy szybkie rezultaty osiągnęła Pani pomijając czas regeneracji organizmu?

 • Катерина Сушко

  Co tu się dzieje – prawdziwą magię. Byłem w „Body Lab” na miesiąc, aw lustrze patrzy na mnie zupełnie innej osoby! Idealna figura dla mnie nie jest już marzeniem, ale rzeczywistość) na szkolenia, zawsze iść z wielką nastroju i pragnienie) w „Body Lab” najbardziej uprzejmy i pozytywnych trenerów) jeśli jesteś zdesperowany w walce z nadwagą, EMS trening – co trzeba. To działa!!

%d bloggers like this: