Biovax regenerująca maseczka

Maseczki firmy Biovax lubię od zawsze za ich cenę i naprawdę dobre efekty. Tym razem testowałam zupełną nowość, Bambus & Olej Avocado intensywnie regenerująca maseczka pogrubiająca i zagęszczająca włosy.

4

Biovax: to kompleksowa, intensywnie regenerująca gama kosmetyków, zapewniających wielowymiarową pielęgnację włosów suchych, osłabionych oraz pozbawionych gęstości. Kuracja opracowana w celu pogrubienia włosów, zwiększenia ich gęstości oraz gruntownego wzmocnienia. Zapewnia profesjonalną pielęgnację włosów od cebulek aż po końcówki włókien.

Efekt na włosach: zmniejszona łamliwość, wyraźne wzmocnienie, nawilżone, miękkie oraz wygładzone pasma, grubsze, gęste, pełne objętości, zrekonstruowana struktura na całej długości, niezwykła sprężystość i elastyczność, promienne, lśniące zdrowym blaskiem

Cena produktu to 15zł za 250ml.

Bardzo lubię maseczki firmy Biovax za ich dostępność, cenę i zupełnie przyzwoite działanie. Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji włosów bez nałożenia maski na włosy po ich umyciu. W kartoniku znajdziemy standardowo czepek i serum. Jej opakowanie ma zielony kolor jak i sama maseczka ma również jasno zielonkawy odcień. Ma bardzo ładny świeży zapach ale niestety ale po wysuszeniu włosów nie jest już wyczuwalny. Szczerze powiem, że nie zauważyłam efektu pogrubienia czy zagęszczenia włosów ale zdecydowanie zauważyłam, że łatwiej się one rozczesują są lśniące i sypkie. Oczywiście nie oczekiwałam cudów i cudów nie otrzymałam. Jest to zupełnie zadowalająca maska do włosów do codziennego stosowania.

2 31

  • Biowax ma bardzo dobre kosmetyki do wlosow 😉

  • Ola Jachym

    Biovax z bambusem to moja ulubiona ostatnio seria do pielęgnacji. Stosuję maskę, odżywki, a ostatnio dokupiłam szampon. Włosy są odżywione, sypkie, błyszczące, dobrze się układają i pachną (w moim przypadku zapach na włosach się utrzymuje). Maska dociąża włosy, dzięki czemu nie puszą się i nie elekryzują. Nie obciąża włosów.

%d bloggers like this: