Semilac Indian Roses 097

Moją ulubioną firmą lakierów hybrydowych jest Semilac. Mają ogromną i piękną gamę kolorystyczną ale i ich jakość jest naprawdę świetna. Kolor Indian Roses to idealny herbaciany, brudny róż.

1

Od pewnego czasu sama sobie robię akrylowe paznokcie. I obsesyjnie zakochałam się w lakierach hybrydowych marki Semilac. Mam ich do tej pory około 15. Oczywiście ta liczba szybko może ulec zmianie.

Jeden lakier to 7ml i wystarcza on na około 10x pomalowań wszystkich paznokci.  Koszt jednego z nich to 29zł.

Indian Roses 097 to „beż o różowej, subtelnie ocieplonej tonacji” według marki Semilac. Moim zdaniem ma on herbaciany kolor brudnego różu. Jednak zmienia się on z jasnego pudrowego do ciemniejszego lekko brązowo – brzoskwiniowego odcienia w zależności od oświetlenia w pomieszczeniu w którym się znajdujemy.

Na przygotowane i zmatowione paznokcie nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie. Następnie utwardzamy dwie warstwy koloru poklei i na koniec top.

Lakiery hybrydowe Semilac można utwardzać w lampie UV 36 W. Zalecany czas utwardzania to 2 minuty. Możliwe jest również utwardzanie lakierów pod lampa LED 9 W – zalecany czas utwardzania to 40 sekund.

4235

%d bloggers like this: