Semilac Burgundy Wine 083

Tym razem jeden z moich ulubionych kolorów lakieru hybrydowego Semilac. Jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor marsala. Na paznokciach mojej koleżanki dodatkowo nałożony zostać top w kolorze matowym który je delikatnie przyciemnił.

semilaac

Jeden lakier to 7ml i wystarcza on na około 10x pomalowań wszystkich paznokci.  Koszt jednego z nich to 29zł.

Burgund Wine 083 to „melanż intensywnego, głębokiego fioletu z wyraźnym, wiśniowym odcieniem wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki” według marki Semilac. Według mnie jest to przepiękny odcień marsala który jest teraz tak modny. Wygląda on zupełnie inaczej z topem matowym bo przypomina on prawie czarny. Bez niego jest dokładnie taki jak na zdjęciach w buteleczce.

Na przygotowane i zmatowione paznokcie nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie. Następnie utwardzamy dwie warstwy koloru poklei i na koniec top tym razem matowy. Sprawia on, że lakier jest jednak trochę ciemniejszy.

Lakiery hybrydowe Semilac można utwardzać w lampie UV 36 W. Zalecany czas utwardzania to 2 minuty. Możliwe jest również utwardzanie lakierów pod lampa LED 9 W – zalecany czas utwardzania to 40 sekund.

DSC0710 lakier paznokcie

 

%d bloggers like this: