Ogx Coconut Milk Serum

Organix, Nourishing Coconut Milk Anti – Breakage Serum to odżywcze serum do włosów w postaci olejku o zapachu kokosa. Zapobiega puszeniu, regeneruje końcówki, wzmacnia włosy i je uelastycznia.

12Organix: Czyste, organiczne mleczko kokosowe oraz proteiny białka kurzego połączone z nieobciążającym włosów olejkiem kokosowym działają odżywczo i nawilżająco nadając włosom elastyczność. Nieobciążająca formuła pomaga w odbudowaniu zniszczonych włosów, zregenerowaniu końcówek, oraz zapobiega puszeniu. Unikalne połączenie olejku kokosowego, jedwabiu oraz keratyny wzmacnia i uelastycznia włosy chroniąc je przed łamaniem.

Kosmetyk co dla mnie ważne fajnie wygładza ale nie obciąża silnie włosów. Nawet po nałożeniu większej ilości włosy nie wyglądają na tłuste. Opakowanie kosmetyku jest bardzo poręczne i wygodne. Posiada on pompkę która nakłada odpowiednią ilość kosmetyku „na raz”. Olejek jest dość wydajny i nie potrzebujemy używać go więcej. Ja mam go od miesiąca a zdjęcia zrobione są dzisiaj więc możecie zobaczyć jak mało go zużyłam a używałam go codziennie. Ma ładny zapach kokosa chociaż dla mnie trochę duszący. Jednak po nałożeniu go na włosy zapach trochę się rozrzedza i jest przyjemny.

Koszt produkty to 20-30zł w zależności od sklepu za 118ml.

1413

 

%d bloggers like this: