Nyx Jumbo Eye Pencil 604 Milk Lait

Nyx Jumbo Eye Pencil 604 Milk Lait to jedna z moich ulubionych kredek do oczy. Pięknie podbija cienie do powiek ale i też rozświetla wewnętrzne kąciki czy łuk brwiowy.

1

3

Nyx: Cień w kredce Jumbo Eye Pencil to jeden z najbardziej udanych produktów renomowanej amerykańskiej firmy NYX. Ten niezwykle wydajny kosmetyk doskonale nadaje się jako samodzielny cień lub podkład pod cienie. Specjalistki uważają, że jest znakomity do wyrysowywania kresek – zwłaszcza tzw. linii wodnych i na brwiach. Swojej kremowej i delikatnej konsystencji cień w kredce Jumbo Eye Pencil NYX zawdzięcza doskonały, równomierny efekt rozprowadzenia na skórze. Kredka zawiera olejki i pudry, które pielęgnują skórę okolicy oka. Jedną z najważniejszych zalet kredki jest fakt, iż bardzo długo nie wysycha, pozwalając na długotrwałe czerpanie przyjemności z niczym niezakłóconej aplikacji cienia, którego jakość pozostaje niezmienna mimo upływu czasu.

Kredka świetnie podbija kolor jasnych cieni ale i też tych bardziej kolorowych. Ma jasny, czysty biały kolor. Jest bardzo bardzo miękka i łatwo się ją rozciera. Ładnie rozświetla wewnętrzny kącik ale i też nadaje się do rozjaśnienia łuku brwiowego.

Produkt zawiera 5g  i kosztuje 19zł.

2

 

Udostępnij:

%d bloggers like this: