Ingrid Wonder Shine Full Color

Ingrid Wonder Shine Full Color to szminka, którą posiadam w 2 kolorach. Cielistym nr 300, którą używam do rozjaśnia innej pomadki i intensywnie różowym 294.

1

Ingrid: Kondycjonują delikatny naskórek i sprawiają, że usta stają się miękkie, elastyczne i odporne na pierzchnięcie. Lekka, aksamitna konsystencja pozwala na idealne rozprowadzenie pomadki na ustach, a trwałość pigmentów daje gwarancję koloru i eleganckiego wyglądu przez wiele godzin.

Kosmetyk jest bardzo tani i nie oczekiwałam wobec niego spektakularnych efektów i takich też nie dostałam. Posiadam dwa odcienie 300, bardzo jasny nude. Używam go do rozjaśnienia innych pomadek na środku ust ponieważ sam nie wygląda ładnie. Druga pomadka to kolor jak lalki Barbie 294. Przyznam, ze w katalogu kolory wyglądały zupełnie inaczej i miałam nadzieję  na przygaszony róż.

Jednym plusem dla mnie jest to, że kosmetyk jest bardzo tani. Nie posiada ani smaku ani zapachu. Strasznie szybko się rozpuszcza i łamie pod wpływem lekkiego nacisku. Nie jest mocno napigmentowana ale po przejechaniu 5 razy po ustach kolor jest wtedy intensywny.  Zauważyłam też, że podkreśla suche skórki i  wchodzi w załamania.

Koszt produktu to 7zł za 4g.

3 2

  • Patrycja Czerwińska

    Przynajmniej nie były drogie..

%d bloggers like this: