Biały Jeleń krem do twarzy

Hipoalergiczny krem do twarzy Biały Jeleń to bardzo tani i dobry kosmetyk do użytku codziennego. Jeżeli nie oczekujesz spektakularnych efektów a po prostu chcesz nawilżyć i ochronić skórę będziesz z tego kosmetyku zadowolona.

1

Biały Jeleń: Hipoalergiczny nawilżająco-łagodzący krem do twarzy BIAŁY JELEŃ to produkt intensywnie pielęgnujący. Specjalnie opracowana receptura łagodzi podrażnienia oraz wpływa osłaniająco na skórę, wzmacniając jej naturalną barierę ochronną. Starannie dobrane składniki regenerują warstwę lipidową skóry przywracając odpowiedni poziom nawilżenia. Bogata kompozycja składników odżywia i przynosi ulgę przesuszonej skórze przywracając jej wypoczęty i zdrowy wygląd. Krem likwiduje uczucie napięcia skóry, pozostawiając ja odprężoną i zrelaksowaną. Delikatna konsystencja sprawia, że produkt łatwo wnika w głąb skóry nie pozostawiając tłustej warstwy

Kosmetyk jest dość przyjemny o bardzo delikatnym prawie niewyczuwanym zapachu. Dość szybko się wchłania i przyjemnie rozprowadza. Jak na swoją cenę jest super bo dobrze nawilża nie zapycha porów. Nie uczula i nie podrażnia. Dobry kosmetyk do użytku codziennego ale nie dla bardzo wymagających osób.

Koszt produktu to 10zł za 100ml.

3 2

Udostępnij:

%d bloggers like this: