Valera Swiss Nano 9400 Ionic

Nigdy nie sądziłam, że suszarka może wpływać na wygląd naszych włosów do czasu kiedy poznałam się z Valera Swiss Nano 9200 Ionic. Moje włosy zmieniły się diametralnie i nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów.  4

Jest to profesjonalna suszarka do włosów Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord przeznaczona zarówno do profesjonalnego salonu fryzjerskiego jak i użytku domowego.

Tak jak wspomniałam nigdy nie przyjmowałam jakiejś większej wagi do tego czym suszę włosy byle by była to suszarka. Od wielu lat w posiadaniu jej jest moja babcia. Pewnego razu  po prostu umyłam u niej włosy i pożyczyłam ją. Byłam w totalnym szoku. Moje włosy zamiast sianowatego brzydkiego skrętu stały się piękne, błyszczące i praktycznie proste. Włosy zamiast 20 minut suszyłam tylko 5.

Od producenta: Suszarka, została wyposażona w jonizator, który wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu Twoje włosy zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się. W rezultacie są gładsze i podatniejsze na układanie włosy, zachowujące perfekcyjny kształt.

Ta znakomita suszarka dzięki temu, że zamyka łuski włosów powoduje, że włosy są zdecydowanie bardziej lśniące i gładkie. Ponadto są odporne na działanie wilgoci, nabierają połysku i lepiej się układają.

Niestety ja kupiłam ją w hurtowni fryzjerskiej za masakryczną cenę 399zł. W internecie właśnie sprawdziłam, że można nabyć ją za prawie połowę… 260zł.

5

1 2 3

Udostępnij:

%d bloggers like this: