Joanna Jedwab do włosów

Jedwab dla włosów marki Joanna ma właściwości wygładzające, nadaje aksamitny połysk i gładkość. Włosy po jego aplikacji wyglądają na lśniące, zdrowe i piękne. Dużo łatwiej się rozczesują i pięknie pachną. 2

Jedwab do włosów jest to kosmetyk właściwie do stylizacji włosów pomagający w dalszym ich nie nie niszczeniu. Nadaje on włosom niesowity połysk,  miękkości i przyjemny zapach. Ułatwia rozczesywanie, układanie a włosy stają się dużo bardziej śliskie.

Produkt oblepia włos przez co chroni go przed nadmiernym wyparowywaniem z niego wody. Co sprawia, że utrzymuje włosy w odpowiednim nawilżeniu. Chroni włosy przed działaniem gorąca z suszarek czy od prostownicy itd. Dodatkowo zapobiega elektryzowaniu się włosów. Końcówki włosów stają się mniej rozdwojone lecz jest to tylko efekt chwilowy.

Jedwab firmy Joanna bardzo przypadł mi do gustu. Ma bardzo dużą dostępność i łatwo wszędzie go kupić. Jest bardzo tani a nawet często można znaleźć go na promocji. Ja akurat ostatnio kupiłam go za 11zł a zwykle jest to cena około 16zł. Pięknie pachnie i jego zapach utrzymuje się bardzo długo.

1 3

%d bloggers like this: