Ecospa Olej śliwkowy

Od dłuższego czasu stosuję oleje do pielęgancji skóry twarzy. Do tej pory nigdy nie byłam aż tak zadowolona z oleju jak z tego. Szybko się wchłania i mocno nawlża moją suchą skórę przy czym posiada aromat gorzkich migdałów i marcepanu.3

Ecospa: Olej śliwkowy (z pestek śliwki) jest zimnotłoczony, otrzymywany z pestki śliwki. Jest tradycyjnie stosowany we Włoszech i Francji do smarowania skóry. Posiada charakterystyczny łagodny aromat gorzkich migdałów i marcepanu.

Olej ze śliwki jest bogaty w kwas oleinowy, kwas linolowy, witaminę E, witaminy B i beta-karoten.  Jego wspaniałe właściwości nawilżające i doskonała stabilność w połączeniu z  bogatym aromatem, tworzy ideał, posiadający szeroką gamę zastosowań.

Używany w formułach: balsamów do ust, w środkach nawilżających i zmiękczających skórę, a także szczególnie polecany do pielęgnacji włosów (nadaje włosów połysk). Może być stosowany bezpośrednio na skórę – w stężeniu 100%.

24 1

Moja skóra o wiele lepiej czuje się i jest w dużo lepszej kondycji od kiedy zaczęłam ją nawilżać olejami.

Olej z pestek śliwki działa nawilżająco, zmiękcza skórę i sprawia, że jest ona jedwabiście gładka. Zauważyłam, że wszelkie podrażnienia skóry znacznie szybciej zaczęły się goić i nie powstają nowe.

Uwielbiam zapach orzechów a zapach marcepanu jest po prostu obłędny. Ten olej ma dosłownie najpiękniejszy zapach jaki czułam wśród jakichkolwiek olejków do pielęgnacji twarzy. Używanie go to po prostu czysta przyjemność.

Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając bardzo tłustej warstwy. Bez problemu po chwili możemy nałożyć podkład bez jego zważenia się. Zapach niestety nie jest bardzo trwały ale przez chwilę jeszcze utrzymuje się na skórze twarzy.

Olejek można kupić w sklepie ECOSPA a dokładnie TUTAJ. Do wyboru są różne pojemności 30ml za 13,90zł, 50ml za 19,90zł, 100ml za 34,99zł i 500ml za 149,99zł.

%d bloggers like this: