Diamond Volume Nivea

Bardzo lubię kosmetyki do pielęgnacji włosów firmy Nivea. Ich główną zaletą jest wydajności i nawilżenie włosów. Seria Diamond Volume faktycznie sprawia, że włosy są bardziej śliskie i pięknie błyszczą. nivea

Szampon nadający blask i objętość NIVEA Diamond Volume – zapewnia włosom olśniewający blask. Nadaje objętość bez obciążania włosów. Dzięki zawartości płynnej keratyny odbudowuje włosy, pozostawiając je gładkimi. Stworzony specjalnie do pielęgnacji włosów cienkich z tendencją do przetłuszczania się. Ma lekka, przezroczysta formuła.

Odżywka nadająca blask i objętość NIVEA Diamond Volume – sprawia, że włosy mienią się olśniewającym blaskiem. Nadaje włosom objętość bez obciążania ich. Dzięki zawartości płynnej keratyny odbudowuje włosy. Pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku. Ułatwia rozczesywanie włosów. Stworzona do pielęgnacji włosów cienkich z tendencją do przetłuszczania się.

niveee

Kosmetyki mają bardzo przyjemny słodki zapach. Szampon sprawia, że włosy natychmiast się mocno pienią i stają się już jako mokre śliskie w dotyku i nie plączą się. Co niestety ale często zdarza się przy niektórych szamponach czego osobiście bardzo nie lubię.

Dodatkowo odżywką już po pierwszym zetknięciu sprawia, że włosy stają się bardzo miękkie i mocno nawilżone. Często kupuję odżywki marki Nivea ponieważ bardzo je lubię i nie są one drogie w stosunku do jakości.

Szampon -> 12,99zł/400ml

Odżywka -> 9,49/200ml

  • Ja po Nivea mam łupież…

    • patrycjastrzalkowska

      Ojej… a ja nigdy nie miałam całe szczęście z tym problemu. Odżywki Nivea bardzo lubię.

  • Hisae Egzeqvo

    A co z przetłuszczaniem się włosów? Ich stanem po wyschnięciu?

%d bloggers like this: