Woda różana Dabur

Woda różana jest produktem ubocznym produkcji olejku różanego. Jest stosowana do pielęgnacji twarzy jako naturalny tonik do jej przemywania. Ma ona doskonałe właściwości tonizujące i łagodzące.rosee

Uwielbiam zapach róży a ten naturalny tonik pachnie tak pięknie, że dosłownie mam ochotę wąchać go cały czas. Jest to zapach przypominający mi raczej pączki z nadzieniem różanym. Po przemyciu nim twarzy zapach pozostaje na niej jakiś czas.

Woda różana nawilża, odświeża i  tonizuje skórę. Przywraca jej naturalną równowagę. Jest przeznaczona głownie do takiej skóry jak moja czyli suchej i wrażliwej  oraz takiej ze skłonnością do pękających naczynek.

rose

Używam jej rano przed nałożeniem makijażu jak i wieczorem po jego zmyciu. Łagodzi ona podrażnienia i skóra jest odświeżona i oczywiście pięknie pachnie.

Jeżeli chodzi o opakowanie nie jest ono bardzo poręczne ponieważ jest dość ciężkie i szklane. Zajmuje sporo miejsca chociaż jest to tylko 250ml produktu. Kosztował on mnie 16zł a kupiłam go w mydlarni we Wrocławiu.

Konsystencja kosmetyku jest taka jak przy każdym toniku przypominająca zwykłą wodę.

Ma ona nie tylko zastosowanie jako tonik ale również może posłużyć jako baza w samodzielnie wykonanych kosmetykach – maseczkach, kwasach itd. W najbliższym czasie właśnie z jej udziałem będę wykonywała płyn 15% z kwasem migdałowy.

%d bloggers like this: